Jego nos przypominał męskie przyrodzenie. Niezwykła przemiana po operacji [FOTO]

jego nos przypominał męskie przyrodzenie

Jego nos przypominał męskie przyrodzenie. W sieci w ostatnim czasie sporo mówi się o niejakim Conrado Estradzie. Nos mężczyzny zwracał uwagę niemal wszystkich i często był obiektem drwin ze strony innych osób. Conrado w końcu trafił jednak na chirurga, który sprawił, że mężczyzna pozbył się kompleksu, z jakim zmagał się przez lata. W sieci opublikowano fotografie sprzed i po zabiegu. Różnica jest kolosalna. Wszystko możecie zobaczyć poniżej.

Jego nos przypominał męskie przyrodzenie. Niezwykła przemiana Conrado Estrady po operacji [FOTO]

Conrado Estrada do tej pory nie miał łatwego życia. Wszystko przez nos, który zwracał uwagę wielu osób z jego otoczenia. Internauci stwierdzili nawet, że kształtem przypominał on męskie przyrodzenie. I rzeczywiście, to właśnie nos wychodził na pierwszy plan, gdy patrzyło się na Conrado. Nie trzeba nawet dodawać, że wiązało się to z kompleksami mężczyzny. W końcu nadszedł jednak dzień, kiedy ten mógł zacząć cieszyć się własnym wyglądem.

Jak czytamy w portalu Fakt.pl – za wszystko odpowiadało rzadkie schorzenie, na jakie cierpiał nowojorczyk. Mowa o guzowatości nosa, czyli – jak dokładniej wyjaśnia redakcja Faktu – „rhinophyma – rozrost tkanek nosa spowodowany nadmiernym przerostem gruczołów łojowych wraz z rozrostem tkanki łącznej„.

Co ciekawe, Conrado Estrada na chirurga miał trafić przypadkiem – wykonując prace malarskie w jego domu. Ten postanowił mu jednak pomóc. Efekty można zobaczyć na poniższej fotografii:

jego nos przypominał męskie przyrodzenie

ZOBACZ TAKŻE: TAK ZAKOŃCZYŁO SIĘ POWIĘKSZANIE UST U MŁODEJ DZIEWCZYNY. W SIECI OPUBLIKOWAŁA SWOJE ZDJĘCIA, KTÓRE MAJĄ BYĆ NIEJAKĄ PRZESTROGĄ DLA INNYCH KOBIET [FOTO]

Zabieg był niezwykle drogi i pacjenta nie było na niego stać. Lekarz postanowił wykonać go nieodpłatnie

Fakt.pl, powołując się na doniesienia Fox News podaje, że koszt operacji, jaką przeszedł Conrado Estrada, oscyluje w okolicach 10 tysięcy euro. Pacjent nie dysponował taką gotówką, ale mimo to lekarz postanowił wyciągnąć do niego pomocną dłoń. Zabiegu dokonał nieodpłatnie. Efekty można zobaczyć również niżej. Życie Conrado w końcu zmieniło się na lepsze.

nos

źródło: Fakt.pl, Fox News

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.