Przepowiednia Mitara Tarabica budzi grozę – wojna zbliża się wielkimi krokami?

Mitar Tarabić

Przepowiednia Mitara Tarabica analizowana jest od wielu lat. Niepiśmienny mężczyzna z wioski w Serbii budzi ciekawość, bowiem jego wizje wielokrotnie pokrywały się z rzeczywistością. Mitar już w XIX wieku przepowiedział zarówno I i II wojnę światową, a ponadto wspomniał o wybuchu III. Czy wkrótce czeka nas atak zbrojny?

Mitar Tarabić z serbskiej wioski

Mitar Tarabić z niezwykłą precyzją opowiadał o swoich wizjach przyszłości, które jak pokazał czas, miały pokrycie w rzeczywistości. Nic więcej dziwnego, że jego słowa wspomina się i interpretuje po dziś dzień.

Niepiśmienny mężczyzna żyjący w serbskiej wiosce przewidział m.in. wynalezienie internetu, który na tamten czas nazywał „pudełkiem z obrazkami”, dzięki któremu ludzie będą mogli się komunikować. Zaznaczył, że nigdy nie przyjdzie mu zobaczyć owego urządzenia, ponieważ od dawna będzie już martwy, jednak informacje o nim znajdą się właśnie w „pudełku”. Ponadto wspominał o modzie XXI wieku, w której trudno będzie rozróżnić kobietę od mężczyzny, ponieważ wszyscy będą wyglądać tak samo. Mitarowi przypisuje się również przewidzenie pandemii koronawirusa, bowiem za swego życia powiedział:

Cały świat opanuje dziwna zaraza i nikt nie będzie mógł znaleźć na nią lekarstwa.

ZOBACZ TAKŻE: KOSZMARNA WIZJA ZAKONNICY – WKRÓTCE ROZPOCZNIE SIĘ WOJNA?

Przepowiednia Mitara Tarabica budzi grozę

Trzeba przyznać, że wizje Mitara wielokrotnie się spełniły, co budzi niepokój w przypadku przepowiedni dotyczącej III wojny światowej. Wizjoner wiele lat temu informował o zbliżającym się konflikcie.

Kiedy wybuchnie ta okropna wojna, biada armiom, które będą latać po niebie; lepiej będzie tym, którzy będą walczyć na ziemi i wodzie. Ludzie prowadzący tę wojnę będą mieli swoich naukowców, którzy wymyślą różne dziwne kule armatnie. Kiedy one wybuchną, to zamiast zabijać rzucą zaklęcie na wszystko, co żyje – ludzi, armie i zwierzęta. To zaklęcie uśpi ich i będą spali zamiast walczyć, ale później wrócą do zmysłów – mówił Mitar Tarabić.

Ponadto jasnowidz wspominał o kryzysie głodowym, przez który zdrowie i życie straci mnóstwo osób. Apelował również o wiarę w Boga i modlitwę, która pozwoli uniknąć przeciwności losu.

My nie będziemy walczyć w tej wojnie, ale inni będą toczyć bitwy nad naszymi głowami. Palący się ludzie będą spadali z nieba nad Pożegą. Tylko jeden kraj na końcu świata, otoczony wielkimi morzami, tak duży jak nasza Europa, będzie żył w pokoju bez, jakichkolwiek kłopotów. Ani w nim, ani ponad nim nie eksploduje żadna kula armatnia – dowiadujemy się z przepowiedni Mitara Tarabicia.

źródło: antyradio.pl, onet.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.