Koszmarna wizja siostry zakonnej. Przerażająca wojna, co czeka Polskę?

koszmarna wizja siostry zakonnej

Koszmarna wizja siostry zakonnej. Jej zdaniem, świat czeka przerażająca wojna. Zdradziła także, jaką rolę we wszystkim odegra Polska, oraz jaki los czeka nasz kraj. Mowa o znanej Siostrze Łucji dos Santos. To właśnie ona miała doświadczyć objawień Matki Bożej. Według tego, co za życia przekazała Siostra Łucja, kolejna wojna będzie stać pod znakiem broni atomowej. Wiadomo, które państwa ucierpią na wszystkim najbardziej. Czy wśród nich znalazła się Polska?

Koszmarna wizja siostry zakonnej. Przerażająca wojna jądrowa, te kraje ucierpią najbardziej

Przepowiednia Siostry Łucji jest znana i niestety przerażająca. Odnosi się do trzeciej wojny światowej. To właśnie Siostra Łucja dos Santos miała doświadczyć objawień Matki Bożej, zwanych również Objawieniami Fatimskimi. O swoich wizjach mówiła jeszcze za życia – zmarła bowiem w 2005 roku. Jej słowa jednak do dziś mogą przyprawiać o dreszcze.

Zdaniem Siostry Łucji, kolejna wojna będzie stać pod znakiem broni atomowej. Kobieta wymieniła nawet kraje, które wedle jej oceny, na wszystkim ucierpią najbardziej. W wyniku działań zbrojnych, zrównane z ziemią i zalane miałyby zostań Niemcy, ale też Holandia czy Dania. Portal o2.pl pisząc o wizjach Siostry Łucji podaje, że mówiła ona także o Paryżu. Jej zdaniem to miasto może doszczętnie spłonąć. Siostra zakonna miała napisać:

Nadchodzące wypadki zmienią oblicze ziemi, a wszystkie narody świata zmuszą do działania. Jedne pod presją wojny, inne na skutek klęsk żywiołowych lub zniszczenia i rozpadu, które niesie broń jądrowa.

To jednak nie koniec…

ZOBACZ TAKŻE: TO TAM ZNAJDUJE SIĘ CIAŁO JACKA JAWORKA?! JASNOWIDZ JACKOWSKI WSKAZAŁ KONKRETNĄ LOKALIZACJĘ

Co czeka Polskę? Siostra Łucja miała wspomnieć w swoich wizjach o naszym kraju

Jaką rolę w światowym konflikcie odegra Polska? Siostra Łucja wspomniała także o naszym kraju. Te słowa są budujące:

Polska tym razem zostanie oszczędzona i będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie jako państwo potężniejsze, silniejsze i wspanialsze. Od niej zależeć będzie przyszłość Europy.

Siostra zakonna dodała jeszcze:

W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy, przez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym. Polska w swoich granicach będzie realizo­wać prawo Boże, gdyż dość zaznała krzywd, niesprawiedli­wości, zbrodni i bezprawia.

Siostra Łucja mówiła jeszcze o konkretnych regionach Polski:

Poznań nie będzie zniszczony. W czasie wojny bomby i pociski zagrożą Szczecinowi, portom i Śląskowi. Miast na Ziemiach Zachodnich Niemcy nie będą niszczyć, licząc na ich zagarnięcie.

źródło: o2.pl, cytaty z książki „Odkryte sekrety przyszłości, proroctwa, przepowiednie, wizje jasnowidzów” (Stephen Lassare)

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.