Przemówienie Putina wzbudziło ogromne kontrowersje – co dzieje się z prezydentem Rosji? [WIDEO]

stan zdrowia putina

Zarówno media z całego świata jak i obserwatorzy sytuacji mającej miejsce na Ukrainie dostrzegli dziwne zachowanie Władimira Putina. To nie pierwszy raz, kiedy prezydent Rosji podczas oficjalnego przemówienia lub spotkania sprawia, że jego zachowanie budzi wiele kontrowersji.

Władimir Putin jest chory?

Nie od dziś liczne grono ekspertów podejrzewa, że Władimir Putin może mieć problemy zdrowotne. Wskazywano zarówno na problemy o podłożu psychicznym, ale również sugerowano choroby nowotworowe. Wielokrotnie wskazywano na raka tarczycy, a dziennikarze dowiedli, że prezydent miał spotykać się z Jewgienijem Seliwanowem – chirurgiem onkologicznym specjalizującym się w problemach z tarczycą.

Dywagowano również nad chorobą Parkinsona, ponieważ wielokrotnie zauważono u Putina drżenie rąk. Nie zabrakło także doniesień o rzekomym przyjmowaniu sterydów, które miały przyczynić się do opuchlizny na twarzy. Inni zaś twierdzą, że zmiana rys twarzy to efekt stosowanych wypełniaczy.

ZOBACZ TAKŻE: ILE JESZCZE POTRWA WOJNA NA UKRAINIE? NIEPOKOJĄCE INFORMACJE…

Problemy z oddychaniem

Podczas jednego z ostatnich przemówień, Władimir Putin ponownie zwrócił na siebie uwagę nietypowym zachowaniem. Osoby oglądające występ prezydenta zwróciły uwagę na wielokrotne jąkanie oraz próbę wzięcia oddechu. Problemy z oddychaniem i skupieniem widać na poniższym nagraniu:

Ponadto w sieci zawrzało po opublikowaniu kolejnego nagrania, na którym widać wyraźnie chwiejny krok Putina.

Trudno nie wspomnieć również o słynnym i jakże niepokojącym nagraniu, na którym Putin przez 12 minut usilnie trzyma się stołu. Więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ.

 

źródło: Twitter.com, The Sun, o2.pl, zdjęcie – Twitter

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.