Dziwne zachowanie Putina podczas spotkania z Szojgu. Nagranie obiegło świat [WIDEO]

dziwne zachowanie putina

Dziwne zachowanie Putina podczas spotkania z Szojgu. W sieci pojawiło się nagranie, którym żyje cały świat. Co takiego przykuło uwagę internautów i obserwatorów? Zwraca się uwagę na pewien szczegół, który może o czymś świadczyć. Mianowicie, Władimir Putin siedział w jednej pozycji przez 12 minut, kurczowo trzymając się stołu. Do tego zauważono, że drżały mu dłonie i nerwowo ruszał nogami. Pojawiło się już kilka hipotez na temat tego, co dzieje się z prezydentem Rosji. Nagranie zobaczycie w dalszej części tekstu.

Dziwne zachowanie Putina podczas spotkania z Szojgu. Nagranie już teraz obiegło świat. Co przykuło uwagę internautów i obserwatorów? [WIDEO]

Nadal głośno jest o Władimirze Putinie i stanie jego zdrowia. Kolejne pytania zrodziło nagranie z jego ostatniej rozmowy z Siergiejem Szojgu. Prezydent Rosji z ministrem rosyjskiej obrony spotkali się w celu omówienia działań na Ukrainie. Głównie chodziło o szturm na zakłady metalurgiczne Azovstal w Mariupolu. Co ciekawe, Putin nakazał Szojgu zmianę planów, podkreślając, że takowa decyzja była nieuzasadniona. Więcej niż o temacie rozmów, mówi się jednak o zachowaniu Władimira Putina. Mianowicie, przez całe spotkanie, które było transmitowane, siedział on w jednej pozie. Do tego kurczowo trzymał się stołu – dosłownie przez całą rozmowę.

Ponadto obserwatorzy zauważyli, że prezydent Rosji nerwowo przebierał nogami. Pojawiło się u niego także drżenie rąk. To spowodowało, że po raz kolejny powrócono do tematu jego kłopotów ze zdrowiem. Materiał wideo można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: PROROCTWO Z AKITY O III WOJNIE ŚWIATOWEJ. SŁOWA PRZEPOWIEDNI BUDZĄ SKRAJNE EMOCJE!

Eksperci podejrzewają, że chodzi o problemu z kręgosłupem

Zdaniem ekspertów, dziwne zachowanie Putina może być podyktowane jego kłopotami zdrowotnymi. Mianowicie, jeszcze w 2012 roku, prezydent Rosji miał spaść z konia. Jego zaskakująca postawa, niezmienna pozycja i nerwowe ruchy oraz kurczowe trzymanie się stołu, mogą być oznaką, że nasiliły się jego problemy z plecami.

źródło: o2.pl, Twitter; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.