Przełom w sprawie Madeleine McCann – zaginiona dziewczynka odnaleziona na TikToku? [WIDEO]

Madeleine McCann

Sprawa zaginionej Madeleine McCann wciąż budzi sporo emocji i kontrowersji. Mimo upływu lat, w dalszym ciągu mnóstwo ludzi wierzy w rozwiązanie zagadki. Tym razem doszukano się podobieństwa zaginionej dziewczynki to pewnej tiktokerki. Koniecznie poznajcie szczegóły tej historii!

Zaginięcie Madeleine McCann

Aby przybliżyć jedną z najbardziej tajemniczych spraw kryminalnych, należy cofnąć się do 2007 roku. To właśnie wtedy Kate i Gerry McCann wraz z dziećmi wybrali się w podróż do Portugalii. Para spędzając czas z przyjaciółmi zostawiła w pokoju Madeleine. Z relacji wynika, że rodzice rzekomo regularnie odwiedzali dziecko sprawdzając, czy wszystko z nią w porządku. Po czasie jednak zastali otwarte okno i puste łóżeczko, a dziewczynka nie została odnaleziona po dziś dzień.

Mimo wielu lat poszukiwań i licznych tropów, dziewczynki ani jej ciała nie znaleziono. Co więcej, sprawa jest na tyle popularna, że doczekała się wielu teorii. Niektórzy zaangażowani w sprawę uważają, że to sami rodzice zabili dziewczynkę, a następnie zatuszowali morderstwo, insynuując zaginięcie. Istnieje również teoria, że dziewczynka została porwana przez szajkę pedofilów, a następnie wywieziona na Ukrainę lub do Rosji.

ZOBACZ TAKŻE: W WIEKU 6 LAT OGŁOSIŁA, ŻE JEST MILIONERKĄ. CZYM TERAZ ZAJMUJE SIĘ DZIECIĘCA MISS PIĘKNOŚCI? WIEMY, JAK WYGLĄDA!

Przełom w sprawie?

Pewna użytkowniczka TikToka opublikowała w ostatnim czasie szokujące nagranie. Mianowicie pokazała swoje zdjęcie z paszportu, kiedy była małym dzieckiem. Podobieństwo do zaginionej Madeleine McCann jest uderzające! Żeby tego było mało, dziewczyna jest w podobnym wieku, a także ma na imię Maddie, co budzi kolejne podejrzenia. Dodatkowo internauci zwrócili uwagę na owal twarzy oraz charakterystyczny kolor oczu.

Nie żartuj! Powinnaś zrobić test DNA. Nie wiadomo, czy Twoi prawdziwi rodzice Cię nie szukają – czytamy w komentarzach pod filmem.

@maddiecossoumy name does not help my situation ##fyp ##foryoupage ##xyzbca ##madeleinemccann ##makemefamous ##viral ##lookalikes ##StartUpShowUp ##foryou

♬ Rock With It by Saucy Santana – Saucy Santana


Co myślicie o całej sprawie?

źródło: fakt.pl, tiktok.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.