W wieku 6 lat ogłosiła, że jest milionerką! Co teraz dzieje się z dziecięcą miss?

Isabella Barrett

Isabell Barrett lata temu była jedną z najpopularniejszych dziewczynek na świecie. Brała udział w programie Toddlers and Tiaras, a także zwyciężyła wiele konkursów piękności. Czym zajmuje się teraz i jak wygląda? Koniecznie poznajcie jej historię.

Dziecięce konkursy piękności

Konkursy piękności, w których udział biorą dzieci budzą mnóstwo kontrowersji. Niestety historia pokazała, że tego typu eventy niezwykle wpływają na psychikę dzieci, a ich konsekwencje odczuwalne są po latach. Wiele dziewcząt, które będąc dzieckiem brało udział w konkursach piękności, po latach zdobyło się wyznanie o utraconym dzieciństwie oraz problemach psychicznych. Są również osoby takie jak Isabell Barrett, które nie żałują młodych lat poświęconych na dbanie o dietę, urodę i branie udziału w licznych konkursach. Dziś Isabell ma 15 lat i opowiedziała nieco więcej o swoim życiu.

ZOBACZ TAKŻE: MĘŻCZYZNA POŚLUBIŁ WŁASNĄ CÓRKĘ – OBOJE WIEDZIELI, ŻE SĄ RODZINĄ!

Isabell Barrett teraz

Młoda gwiazda w wieku zaledwie 6 lat ogłosiła, że jest milionerką. Dziecięca miss piękności i bohaterka programu Toddlers and Tiaras po latach wyznała, że nie żałuje utraconego dzieciństwa. Miała wówczas możliwość życia jak prawdziwa gwiazda.

Dziś Isabell ma 15 lat i mimo upływu czasu, wciąż aktywnie działa w show biznesie. Wykorzystując swoje osiągnięcia oraz doświadczenie postanowiła napisać książkę o konkursach piękności. Zawarła w niej rady dla początkujących dziewczynek, które chciałyby osiągnąć taki sukces jak sama Isabell. Ponadto 15-latka aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie m.in. promuje swoje marki. Ma ich aż 5! Żeby tego było mało, regularnie bierze udział w licznych sesjach zdjęciowych, współpracuje z firmami i przeprowadza kampanie reklamowe.

Jak wygląda dziś? Trzeba przyznać, że Isabell Barrett niezwykle dba o swój wygląd. W oczy rzuca się mocny jak na 15-latkę makijaż, wystylizowane włosy i oczywiście sztuczna opalenizna. Oto kilka ujęć z Instagrama modelki:

źródło: pudelek.pl, instagram.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.