Proroctwo z Akity o III wojnie światowej. Słowa przepowiedni budzą skrajne emocje

Proroctwo z Akity

Proroctwo z Akity po dziś dzień budzi skrajne emocje. Wstrząsająca historia siostry zakonnej, która doznawała objawień Maryi, analizowana jest po dziś dzień. W obliczu panujących za naszą wschodnią granicą wydarzeń, słowa o III wojnie światowej nabierają nowego znaczenia…

Agnes Katsuko Sasagawa

Analizując proroctwo z Akity trudno nie wspomnieć o Agnes Katsuko Sasagawa, która przyszła na świat w maju 1931 roku. W wieku 19 lat przeszła operację usunięcia wyrostka robaczkowego, która nie przebiegła pomyślnie. Po wielu latach leczenia zaopiekowała się nią siostra zakonna. Dopiero wtedy Agnes wyzdrowiała. Po trudnych doświadczeniach postanowiła przyjąć chrzest w wieku 33 lat, by następnie wstąpić do zakonu.

Po wstąpieniu w szeregi sióstr Służebnic Eucharystii stan zdrowia Katsuko zaczął się pogarszać. Z każdym dniem jej słuch był słabszy, aż ostatecznie całkowicie przestała słyszeć.

ZOBACZ TAKŻE: PIERWSZA KOMUNIA ŚW. – OD TYCH PREZENTÓW TRZEBA ZAPŁACIĆ PODATEK

Proroctwo z Akity o III wojnie światowej

Po utracie słuchu, a dokładnie 12 czerwca 1973 roku Agnes Katsuko Sasagawa ujrzała świetlistą łunę unoszącą się nad tabernakulum. Wydarzenie to powtórzyło się wiele razy, by następnie na lewej ręce Agnes pojawiła się rana w kształcie krzyża.

Mimo, że zakonnica była głucha, pewnego dnia usłyszała głos dochodzący z posągu Maryi. Ponadto z oczu monumentu spłynęły łzy, a sama Agnes doznała objawienia.

Jak już ci powiedziałam, jeżeli ludzie nie będą żałować i nie poprawią się, Ojciec wymierzy straszliwą karę całej ludzkości. Będzie to kara większa od potopu, taka, jakiej przedtem nigdy nie widziano. Ogień spadnie z nieba i zmiecie wielką część ludzkości, dobrych i złych, nie oszczędzając ani kapłanów, ani wiernych. Ci, którzy przeżyją, będą się czuli tak bardzo udręczeni, że będą zazdrościć umarłym – miała przekazać Maryja.

Proroctwo analizowane jest po dziś dzień. Wielu ekspertów twierdzi, że ludzkość czeka potężna kara, którą sam papież Franciszek nazwał „III wojną światową w kawałkach”. Mowa o konfliktach zbrojnych, ludobójstwie, śmierci, apostazji chrześcijan czy głodzie.

Czyżby przepowiednia spełniała się na naszych oczach?

 

źródło: twojawalkaduchowa.pl, antyradio.pl, zdjęcie – pixabay.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.