Próbował uprowadzić 11-letnią dziewczynkę! Bezdomny w rękach policji

próbował uprowadzić

Próbował uprowadzić 11-letnią dziewczynkę! Do szokującej sytuacji doszło w Koszalinie. Mężczyzna schwytał małą dziewczynkę i próbował zaciągnąć ją za szyję do lasu. Groził i używał siły. Na szczęście w pobliżu pojawił się dorosły, który uratował dziecko z opresji. Sprawą natychmiast zajęła się policja która szybko ustaliła tożsamość podejrzanego. Okazał się nim bezdomny.

Próbował uprowadzić 11-letnią dziewczynkę! Szok w Koszalinie

Ta sytuacji to przede wszystkim apel do rodziców – uważajcie na swoje dzieci i pilnujcie ich, bowiem nawet w biały dzień może dojść do mrożących krew w żyłach sytuacji. Właśnie taka miała miejsce w Koszalinie, nieopodal ulicy Zwycięstwa. Tam też około godziny 16, 11-latka jechała rowerem. Wtem zatrzymał ją obcy mężczyzna, który był agresywny i nieprzyjemny. Jak się później okazało, 39-latek chwycił dziecko za gardło i zmusił je, aby udały się wspólnie z nim w kierunku lasu. Los jednak chciał, że świadkiem zdarzenia był znajomy rodziców dziecka.

ZOBACZ TAKŻE: NIEPRAWDOPODOBNE NAGRANIE! PRACOWNIK BUDOWY NIE DOSTAŁ WYPŁATY, A RAMACH PROTESTU KOPARKĄ ZNISZCZYŁ BUDYNEK!

Napastnik okazał się bezdomnym, jest już w rękach policji

Gdy napastnik zobaczył biegnącego w jego stronę mężczyznę, zostawił dziewczynkę i zaczął uciekać. Kto wie, być może właśnie to okazało się dla niej ratunkiem. O wszystkim niezwłocznie poinformowano policję, która bardzo poważnie podeszła do sprawy.

W miejsce zdarzenia wysłano patrol z psem tropiącym. Po jakimś czasie udało się dotrzeć do niebezpiecznej dla dzieci osoby – ślad urywał się w schronisku dla bezdomnych. Napastnikiem okazał się właśnie 39-letni bezdomny. Teraz znajduje się on w policyjnym areszcie i czeka na postawienie mu zarzutów.

źródło zdjęcia: csp.edu.pl (poglądowe)

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.