Nie zapłacili mu za pracę – zrobił rozróbę koparką! [WIDEO]

nie zapłacili

Nie zapłacili mu za pracę – zrobił rozróbę koparką! Niesamowite nagranie opublikowano w portalu reddit.com. Pokazuje ono pracownika budowy imieniem John, który wpadł w istny szał gdy nie dostał oczekiwanego wynagrodzenia za wykonaną pracę. Mimo iż krewki budowlaniec był powstrzymywany przez swoich kolegów po fachu, zdecydował się zemścić na szefostwie – niszcząc przy tym doszczętnie wejście do budynku. To po prostu trzeba zobaczyć – wideo poniżej!

Nie zapłacili mu za pracę – zrobił rozróbę koparką! WIDEO

Wyobraźmy sobie sytuację, w której za naprawdę ciężko wykonaną pracę, z jakiegoś powodu nie dostajemy obiecanego wynagrodzenia. Człowiekiem w takiej sytuacji bardzo często mogą szargać równego rodzaju emocje. Jedni rozwiązać nieporozumienie będą chcieli za pomocą rozmowy. Drudzy z kolei, z bezradności, mogą się zwyczajnie załamać. Są też tacy, którzy po prostu od razu przechodzą do czynów i demonstrują swoje niezadowolenie bardzo dobitnie. Właśnie do tej ostatniej grupy osób należy John. Budowlaniec nie zastanawiając się długo, po prostu dosiadł koparki i zaczął istną demolkę. Nikt ani nic nie było w stanie go powstrzymać. Nagranie jest niezwykle popularne – można zobaczyć je poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: PODCHODZIŁA DO EGZAMINU NA PRAWO JAZDY PONAD 100 RAZY I NADAL NIE ZDAŁA. CZY – JEŚLI JEJ SIĘ UDA – NA DRODZE BĘDZIE BEZPIECZNIE? SYTUACJA Z WORDU W KATOWICACH

Mężczyzna był zdeterminowany, mógł zrobić sobie krzywdę

Tak naprawdę nie wiadomo, o jaką kwotę właściwie się rozchodziło. John był jednak bardzo zdeterminowany, gdyż destrukcja której dokonywał, mogła być bardzo niebezpieczna dla jego zdrowia lub życia. Zauważyli to w końcu jego przełożeni, których zresztą słychać na filmie. Zapewniają, że jednak dostanie on swoje pieniądze. Szkopuł w tym, że było już zdecydowanie za późno, a budynek który operator koparki obrał sobie za cel, był już dosłownie w rozsypce.

Czy John w końcu otrzymał swoje pieniądze? Tego nie wiemy. Pewne jest natomiast, że pokrycie wyrządzonych szkód, może poważnie nadszarpnąć jego budżet, niezależnie od wysokości zaległej wypłaty.

źródło zdjęcia: youtube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.