Prezydent Francji spoliczkowany przez obywatela na spotkaniu [WIDEO]

prezydent francji spoliczkowany

Prezydent Francji spoliczkowany przez obywatela na spotkaniu! Do skandalicznego zajścia doszło we Francji, o czym już teraz donoszą największe międzynarodowe media. Emmanuel Macron podczas oficjalnej wizyty we francuskim departamencie Drome, został zaatakowany przez jednego z obywateli, oczekujących go przy barierce. Cały incydent zarejestrowały kamery, a nagranie krąży w sieci i zatacza coraz to szersze kręgi. Poniżej możecie zobaczyć wideo, które przedstawia moment wymierzenia ciosu oraz natychmiastową reakcję ochrony głowy francuskiego państwa.

Prezydent Francji spoliczkowany przez obywatela podczas spotkania z departamencie Drome! W sieci krąży nagranie pokazujące moment ataku [WIDEO]

Potężny skandal we Francji! Prezydenta kraju spoliczkowano na spotkaniu, na którym obecni byli obywatele. Wszystko miało miejsce 8 czerwca 2021 roku podczas wizyty we francuskim departamencie Drome. Emmanuel Macron, gdy tylko zbliżył się do barierek oddzielających zgromadzony tłum, otrzymał cios od jednego z przebywających tam mężczyzn. Do akcji błyskawicznie wkroczyli ochroniarze głowy państwa, jednak nie zdołali uchronić prezydenta przed spoliczkowaniem.

Jak czytamy w portalu Rzeczpospolitej, który powołuje się na francuskie media – napastnika momentalnie aresztowano. Pojawiają się także doniesienia o okrzykach, jakie towarzyszyły atakowi ma Emmanuela Macrona. W tle słyszalne były okrzyki „precz z Macron-izmem”. Wideo, na którym widać atak na prezydenta Francji, można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: KRZYSZTOF JACKOWSKI PRZERAŻA PO RAZ KOLEJNY! POWTARZA SŁOWA Z POCZĄTKU ROKU, JEST NIEMAL PEWNY TEGO, CO NAS CZEKA TUŻ PO WAKACJACH. JASNOWIDZ ZAPOWIADA, CO STANIE SIĘ Z NIEZASZCZEPIONYMI. PONURA WIZJA

Francja w szoku, miejscowi politycy potępiają zaskakujący incydent

Atak na Macrona wywołał ogromne poruszenie – nie tylko we Francji. Głos w sprawie zabrali jednak głównie miejscowi politycy. Wyrazili oni sprzeciw wobec takiego typu zajść, wielu z nich solidaryzuje się także z Macronem. Zgodnie uznano, że pewne granice zwyczajnie przekroczono.

Warto wspomnieć, że jutro we Francji po raz pierwszy od 7 miesięcy, otwarte zostaną restauracje i bary – mowa o możliwości przebywania w środku.

źródło: Twitter, Rzeczpospolita

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.