Jackowski przeraża – to stanie się z niezaszczepionymi. Ponura wizja

jackowski przeraża

Jackowski przeraża – to stanie się z niezaszczepionymi! Najnowsza przepowiednia jasnowidza z Człuchowa jest ponura i przeraża. Odniósł się w niej po raz kolejny do przeczucia o strasznej zarazie, która ma powrócić po wakacjach. Według niego, wszystko może zacząć się jeszcze w sierpniu. Zwrócił również uwagę na to, że kluczowe może okazać się posiadanie zapasów spożywczych. Najwięcej uwagi przykuwają jednak słowa o niezaszczepionych. Czy takie osoby odczują na własnej skórze konsekwencje swojej decyzji?

Jackowski przeraża – wirus powróci. „Jej powrót wzbudzi nasz lęk”

Krzysztof Jackowski podzielił się ze swoimi widzami kolejną przerażającą wizją. Tym samym podtrzymał słowa, które z jego ust padały już kilkukrotnie. Jasnowidz przewiduje, że zaraza powróci z dużo groźniejszej postaci, a ludzie na nowo i jeszcze bardziej zaczną się jej bać. Niepokoi to, że w swoich zapowiedziach Jackowski jest niebywale zdeterminowany i powtarza to już od jakiegoś czasu.

A co, jeśli powiem Wam, że tylko czerwiec i lipiec i kończy się letnia bajka? Takie mam obawy, które zresztą miałem już w styczniu. Mówiłem wtedy, że lipiec lub przełom lipca i sierpnia będziemy mieli popsuty, że to będzie niedobry czas. Od sierpnia zacznie się znów wiele zamykać.

Jak widać w powyższej wypowiedzi, jasnowidz z Człuchowa zapowiada rychły powrót obostrzeń. Każde kolejne słowa Jackowskiego sprawiają, że niepokój staje się coraz większy:

Zaraza wróci. Jej powrót wzbudzi nasz lęk […]. Zaraza okaże się trochę inna i tym razem zaczniemy się jej bać […]. Zaraza wraca w sierpniu. Będzie od połowy lipca o niej mówione, będą się zbierały czarne chmury. Zaraza, której się boję.

ZOBACZ TAKŻE: PIES RZUCAŁ CEGŁAMI W LUDZI – JEGO WŁAŚCICIEL ZATRZYMANY. TO ON TAK GO WYTRESOWAŁ! SKĄD TAKI POMYSŁ?

Co stanie się z niezaszczepionymi? Jackowski nie ma żadnych wątpliwości – takie osoby odczują to na własnej skórze

Jackowski zwrócił uwagę także na zarys całej sytuacji pod kątem osób niezaszczepionych. Według niego, to nie będzie dla nich łatwy czas:

Może dojść do sytuacji, gdzie na tyle będzie trudno, że twardy lockdown będą mieć osoby niezaczepione, aż do odwołania. To będzie związane z groźną sytuacją.

Czy przepowiednia jasnowidza sprawdzi się po raz kolejny? Pozostaje mieć nadzieję, że tym razem Krzysztof Jackowski się myli…

źródło: radiozet.pl, YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.