„Kod 37 – Przestępstwa seksualne” – mocny serial dostępny online

kod 37 przestępstwa seksualne

„Kod 37 – Przestępstwa seksualne” – to nic innego, jak bardzo mocny serial, który można oglądać online po polsku. Produkcja zbiera dobre recenzje i wciąga dzięki wartkiej fabule i dość kontrowersyjnej tematyce. O czy dokładnie opowiada? Dlaczego warto go zobaczyć? Więcej informacji znajdziecie poniżej.

„Kod 37 – Przestępstwa seksualne” – mocny serial dostępny online po polsku

W ostatnim czasie – niestety – głośno jest o przestępstwach seksualnych, których skala może przerażać. Kontrowersyjny i mocny temat okazał się podstawą dla nakręcenia interesującego serialu pod tytułem „Kod 37 – Przestępstwa seksualne”. W sieci serial można oglądać po polsku – dostępne są dwa sezony. Zarówno pierwszy, jak i drugi, liczą po 13 odcinków. Każdy z nich trzyma w napięciu i szokuje, mamy bowiem do czynienia z kryminałem zawierającym elementy dramatu.

Serial „Kod 37 – Przestępstwa seksualne” – o czym jest?

Czas przejść jednak do konkretów. O czym tak właściwie opowiada serial o dźwięcznej i zapadającej w pamięć nazwie? „Kod 37 – Przestępstwa seksualne” porusza bardzo poważne kwestie i zmusza do przemyśleń. Oprócz tego angażuje widza.Co natomiast, jeśli chodzi o fabułę?

Hannah Maes kieruje oddziałem policji specjalizującym się w przestępstwach na tle seksualnym. Jednocześnie kobieta prowadzi dochodzenie w sprawie napadu w jej domu, podczas którego brutalnie zgwałcono jej matkę. To jednak dopiero początek, a 13 odcinków w pierwszy i drugim sezonie, dostarcza wielu interesujących i często bardzo mocnych wątków.

ZOBACZ TAKŻE: SKANDAL WE FRANCJI – PREZYDENT KRAJU SPOLICZKOWANY NA OFICJALNYM SPOTKANIU. OCHRONIARZE NIE ZDOŁALI GO UCHRONIĆ. NAPASTNIK ZATRZYMANY, W SIECI KRĄŻY WIDEO Z CAŁEGO ZAJŚCIA. ZOBACZ NAGRANIE!

„Kod 37 – Przestępstwa seksualne” – serial online, gdzie oglądać?

Serial „Kod 37 – Przestępstwa seksualne” – można oglądać w serwisie CDA Premium. Dostępne są tam całe dwa sezony zbierającej niezłe recenzje produkcji. Wszystko można oglądać KLIKAJĄC W TEN LINK.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.