Prezenter nie wytrzymał na wizji. Pochylił się i wypowiedział te słowa [WIDEO]

prezenter nie wytrzymał na wizji

Prezenter nie wytrzymał na wizji. Do bardzo poruszających scen doszło w amerykańskiej telewizji. Wszystko miało związek z tornadem, które ostatnio przetoczyło się przez Missisipi. Meteorolog Matt Laubhan widział na modelach pogodowych moment, w którym niszczycielski żywioł uderzył w małe miasteczko. Załamany nie wytrzymał. W wyniku przejścia tornada życie straciło przynajmniej 26 osób. Szczegóły oraz poruszające nagranie poniżej.

Prezenter nie wytrzymał na wizji. Pochylił się i wypowiedział te słowa [WIDEO]

Ostatnie dni w Stanach Zjednoczonych stały pod znakiem tragicznego tornada, które przyczyniło się do śmierci wielu osób. Początkowe bilanse mówiły o przynajmniej 26 ofiarach niszczycielskiego żywiołu. W amerykańskiej WTVA trwała transmisja na żywo z telewizyjnego studia, w którym ostrzegano przed tornadem oraz śledzono jego drogę na specjalnych modelach. Właśnie wtedy doszło do bezprecedensowej sytuacji. Prowadzący program, który wszystko relacjonował na żywo, zobaczył model, na którym widać moment uderzenia tornada w małe miasteczko Amory.

Jak podaje RMF24.pl, położona w północno-wschodniej części Missisipi miejscowość liczy zaledwie 6,5 tysiące mieszkańców. Meteorolog Matt Laubhan załamał się w czasie programu w telewizji WTVA w momencie gdy zobaczył, że tornado wkracza do miasta. Mężczyzna pochylił się i powiedział przejmujące:

Północne Amory, nadciąga. Drogi Jezu, proszę pomóż im.

Materiał wideo, na którym zarejestrowano poruszającą reakcję meteorologa można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: Koszmarny wypadek, sceny jak z filmu. Dlatego warto mieć kamerkę w samochodzie [WIDEO]

Grad wielkości piłeczek golfowych i wiele ofiar – tragiczne skutki przejścia tornada przez Missisipi

Jak podaje RMF24.pl, przejście tornada przez stan Missisipi przyniosło tragiczny bilans. Życie straciło przynajmniej 26 osób. Nad obszarem burzowym spadł grad wielkości piłeczek golfowych. Pas zniszczeń ma długość aż 274 kilometrów. To właśnie na nim znajdują się setki domów zrównanych z ziemią. Poza tym w regionie roi się od połamanych drzew i zupełnie zniszczonych pojazdów. Wydarzenia z Missisipi skomentował także prezydent USA Joe Biden. Głowa państwa określiła mianem „rozdzierających serce”.

źródło: RMF24.pl, Twitter; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.