Koszmarny wypadek, sceny jak z filmu. Dlatego warto mieć kamerkę w samochodzie [WIDEO]

koszmarny wypadek

Koszmarny wypadek, którego nagranie wyciekło do internetu, od kilku godzin jest istnym hitem w sieci. Dramatycznie wyglądające zdarzenie udało się uchwycić dzięki kamerce samochodowej. Wszystko wyglądało jak reżyserowane sceny z bardzo wysokobudżetowego filmu akcji. Takie sytuacje pokazują, dlaczego warto mieć kamerkę samochodową. Więcej informacji o całym zajściu, jak i samo niezwykłe nagranie, znajdziecie poniżej.

Koszmarny wypadek, sceny jak z filmu. Dlatego warto mieć kamerkę w samochodzie [WIDEO]

Koszmarny wypadek ze Stanów Zjednoczonych jest hitem ostatnich godzin w internecie na niemal całym świcie. Nagrania rodem z filmu akcji błyskawicznie obiegły glob. Sytuacja nie była jednak reżyserowana, a wszystko wydarzyło się naprawdę. Jak czytamy w news.yahoo.com, do feralnego zajścia doszło w Stanach Zjednoczonych – a dokładniej na autostradzie Ronalda Reagana w Chatsworth, Los Angeles. To właśnie tam w czwartek, 23 marca miały miejsce niezwykłe wydarzenia.

Jak widać na nagraniach, które pokazano w wielu serwisach informacyjnych, wszystko zaczęło się w momencie, gdy od jadącego autostradą pojazdu odpadło koło. Pech chciał, że oderwana opona trafiła wprost pod nadjeżdżający lewym pasem samochód. Efekt był iście porażający – osobówkę dosłownie wystrzeliło w powietrze. Pojazd wraz z kierowcą znalazł się kilka metrów nad jezdnią. Wyglądało to naprawdę przerażająco, o czym można się przekonać oglądając poniższe nagranie, gdzie uchwycono całe zajście:

ZOBACZ TAKŻE: PILNE: Dawid Kubacki przekazał najnowsze wieści o stanie swojej żony. Czołowy polski skoczek narciarski przerwał milczenie. Co wiadomo w chwili obecnej?

Kierowca nie odniósł poważnych obrażeń

Choć jak pokazują powyższe obrazki, zajście wyglądało naprawdę bardzo dramatycznie – na szczęście obyło się bez ofiar oraz poważnie rannych. W news.yahoo.com czytamy, że jedyną osobą podróżującą w czarnym pojeździe był jego kierowca i mężczyzna wyszedł ze wszystkiego bez większych obrażeń. Informacje te potwierdził Departament Policji w Los Angeles (LAPD) w specjalnie wydanym oświadczeniu.

Powyższe zajście pokazuje ponadto, że nawet zachowując uwagę i jadąc zgonie z przepisami, na niektóre sytuacje na drodze po prostu nie sposób odpowiednio zareagować. Najważniejsze jednak, że tym razem zakończyło się stosunkowo szczęśliwie i obyło się bez ofiar.

źródło: YouTube, news.yahoo.com; foto: YouTube