Porażające odkrycie w domu. To znajdowało się pod ich sypialnią [WIDEO]

porażające odkrycie w domu

Porażające odkrycie w domu. To znajdowało się pod ich sypialnią! W sieci opublikowano zapierające dech w piersiach nagrania, pochodzące w pewnej posiadłości w Kalifornii. Wszystkim z internautami podzieliła się natomiast użytkowniczka TikToka o nicku Jennifer Little. Jak się okazuje, pod domem, który aktualnie zamieszkuje, znajdowało się coś niezwykłego. Lokatorka nie miała o tym pojęcia, dopóki nie postanowiła zrobić przemeblowania. Wtedy jej oczom ukazało się tajne przejście. Zdecydowała się tam wejść wraz ze swoim mężem.

Porażające odkrycie w domu. To znajdowało się pod ich sypialnią! W sieci opublikowano trzymające w napięciu nagrania

Niektóre domy – zwłaszcza stare, budowane jeszcze w czasach wojny – skrywają wielkie tajemnice. I choć początek brzmi jak zapowiedź nowego horroru, wszystko działo się naprawdę. Na interesujące i początkowo niebywale niepokojące odkrycie natrafiła użytkowniczka TikToka o nicku Jennifer Little. Kobieta niedawno zamieszkała nowy dom, wybudowany jeszcze w połowie lat 90. Dziwny fakt odkryła w momencie, gdy postanowiła przemeblować sypialnię. Mianowicie, jej uwagę zwrócił właz wbudowany w posadzkę.

Wszystko wyglądało jak tajne przejście. Nie zastanawiając się długo, kobieta wraz z mężem postanowili zajrzeć do środka. Wtedy dosłownie oniemieli. Okazało się bowiem, że pod ich sypialnią znajduje się bardzo dobrze zachowany, w pełni wyposażony schron przeciwatomowy.

ZOBACZ TAKŻE: PUDZIAN WYGRAŁ SWOJĄ WALKĘ W MINUTĘ. WIDZOWIE JEDNAK ZDEGUSTOWANI – SPODZIEWALI SIĘ CZEGOŚ ZUPEŁNIE INNEGO. NIEKTÓRZY DOMAGAJĄ SIĘ ZWROTU PIENIĘDZY ZA PPV. „ŻENADA”

Pod sypialnią domu znajdował się świetnie zachowany schron przeciwatomowy – zobacz nagarnie!

Jak czytamy w o2.pl, kobieta, która natknęła się na niezwykłe znalezisko – dotarła do ciekawych informacji na temat budynku. Mianowicie, powstał on w 1951 roku. Wychodzi więc na to, że zbudowano go w czasach tak zwanej zimnej wojny USA z ZSRR. Wśród wielu Amerykanów tliła się wtedy obawa wojny nuklearnej. Wobec tego niektórzy decydowali się na tego typu rozwiązania w swoich posiadłościach.

Wideo opublikowane na TikToku cieszy się wielką popularnością. Inni użytkownicy poprosili, aby kobieta pokazała schron od wewnątrz. Co ciekawe, był on w pełni wyposażony. Znajdowały się tam między innymi łóżka piętrowe, szafy, magazyny na żywność oraz nadal działająca wentylacja. Mimo to, czas odcisnął na nim widoczne piętno. Wszystko można zobaczyć poniżej:

@kitty_girl_californiaCold War fallout shelter. #bombshelter #shelter #wwii #wwi

♬ original sound – Jennifer Little

@kitty_girl_californiaRaw video of the bomb shelter. ##wwii ##wwi ##QuickerPickerRapper ##coldwar ##bombshelter ##prepper ##preppers

♬ original sound – Jennifer Little

źródło: o2.pl TikTok

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.