Szpilka vs Boniek: pięściarz ma ochotę uderzyć prezesa PZPN? „Ręka świerzbi”

szpilka vs boniek

Szpilka vs Boniek: znany polski pięściarz starł się z legendą rodzimej piłki nożnej i aktualnym prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej na Twitterze! Poszło o walkę bokserską Krzysztofa Głowackiego. Jak można sądzić po wpisach w znanym portalu, obaj panowie mieli zupełnie inne odczucia odnośnie tego pojedynku. Mianowicie, Artur Szpilka nie przebierał w słowach i bez pardonu odpowiedział na dość zaczepny wpis popularnego „Zibiego” Bońka: „To po co pisze pan głupoty aż mnie k**** ręka świerzbi„.

Szpilka vs Boniek: pięściarz ma ochotę uderzyć prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej? Na Twitterze zawrzało

Ależ zawrzało na Twitterze! W rolach głównych wystąpili znany polski pięściarz – Artur Szpilka, a także prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz legenda naszej rodzimej piłki – Zbigniew Boniek. Poszło o wczorajszą walkę o tytuł, w której udział brał Krzysztof Głowacki. Polak niestety przegrał przez nokaut w szóstej rundzie, co w swoim stylu na Twitterze skomentował Boniek. Popularny Zibi napisał:

A po chwili dodał jeszcze:

Na te wpisy obojętny nie pozostał Artur Szpilka. Pięściarz słynący z dość dużej aktywności w mediach społecznościowych, także tym razem nie trzymał języka za zębami. Jego reakcja była jednak bardzo ostra:

ZOBACZ TAKŻE: PUDZIAN WYGRAŁ W MINUTĘ! WIELKIE ZAMIESZANIE WOKÓŁ WALKI WIECZORU NA KSW 59. KIBICE WŚCIEKLI – NIEKTÓRZY PRAGNĄ ZWROTU PIENIĘDZY ZA PPV. „ŻENADA”

Kibice trzymają stronę Artura Szpilki – Boniek przesadził?

Co ciekawe, kibice w większości stają po stronie Artura Szpilki. Uważają, że wpis Zbigniewa Bońka był krzywdzący dla polskiego pięściarza, Krzysztofa Głowackiego. Pojawia się jednak pytanie – czy popularny „Szpila” nie użył zbyt mocnych słów? O małym spięciu dwóch panów mówi dziś cały Twitter oraz polskie media sportowe.

źródło: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.