Jackowski miał wizję odnośnie trzeciej fali pandemii! Osoby mające nieruchomości mogą mieć kłopoty…

Krzysztof Jackowski miał nową wizję.

Krzysztof Jackowski po raz kolejny na swoim kanale w mediach społecznościowych przedstawił swoim obserwatorom nową wizję, która nie napawa optymizmem. Jasnowidz z Człuchowa nie tylko odniósł się do trzeciej fali pandemii, ale również przekazał zaskakujące wizje dotyczące kwestii własności.

Można śmiało powiedzieć, że Krzysztof Jackowski jest najbardziej znanym jasnowidzem w naszym kraju i co rusz szokuje swoimi kolejnymi wizjami, których doznaje. Sam jest niezwykle intrygującą osobą i jak sam twierdzi, jego wizje zazwyczaj spełniają się w ponad 80%.

Jackowski miał wizję odnośnie trzeciej fali pandemia!

Najnowsze nagranie, które pojawiło się w serwisie YouTube, nie napawa optymizmem i bez wątpienia nie są to dobre wieści dla osób posiadających nieruchomości, czy inne własności. Czy faktycznie jest się czego obawiać?

Już na wstępie Jackowski podkreślił, że nie mamy co liczyć na szybkie zakończenie trzeciej fali pandemii. Choć Polacy odczują delikatne poluzowanie dotychczasowych obostrzeń, to nie mamy co liczyć na powrót do pełnej normalności:

W moim poczuciu to się nie skończy. Tkwimy w kleszczach, które, nawet jeśli w kwietniu, maju poluzują, to poluzują bardzo mało. Musimy przygotować się na czas, który będzie nas bardzo męczył. Trzecia fala będzie bardzo wydłużona.

Zobacz również: Jackowski przepowiedział przyszłość Morawieckiemu! Wizja jasnowidza z Człuchowa nie napawa optymizmem

Co więcej, przed nami potężny kryzys, który odczuje każdy z nas. Już w kwietniu Polacy mają odczuć zbliżający się kryzys, któremu nie będzie winny rząd. Przynajmniej tak to będzie nam przekazywanie:

Kwiecień będzie tego początkiem. Będzie jawne ograniczenie nas z pewnych przywilejów, jakie zawsze mieliśmy, czyli jeśli ktoś płacił ZUS, miał takie czy inne przywileje. Zacznie się okazywać, że zaczną się problemy. Będą nam dawali wybory. Albo się okaże, że z jakichś przywilejów zrezygnujemy, albo będziemy więcej płacić z powodu kryzysu, któremu państwo nie jest winne. Tak będzie się nam to tłumaczyć.

Osoby mające nieruchomości mogą mieć kłopoty…

Jednak największy niepokój wzbudza wizja jasnowidza na temat własności. Osoby posiadające nieruchomości będą musiały liczyć się z większymi kosztami ich posiadania. Natomiast osoby wynajmujące lokale i nieposiadające własnych nieruchomości będą w znacznie lepszej sytuacji:

Czuję, że dojdzie do takiej sytuacji, że ludzie, którzy mają swoje własności, będą obciążeni płaceniem za nie. To będzie tak skonstruowane, że jeśli teraz ktoś ma swoją własność, to się cieszy. Zmieni się to tak, że ktoś, kto ma własności swoje, będzie obarczony bardzo dużymi konsekwencjami opłacania tego. A bardziej szczęśliwymi będą ludzie, którzy coś wynajmują, nie mają własności […] – powiedział Jackowski na swoim kanale.

Źródło: YouTube, Instagram