Pudzian wygrał w minutę, zamieszanie wokół walki wieczoru. Kibice wściekli na KSW

pudzian wygrał w minutę

Pudzian wygrał w minutę! Kibice są jednak wściekli na KSW – a wszystko przez to, jak wyglądała walka wieczoru wydarzenia, na które tak długo czekali. Mariusz Pudzianowski początkowo miał stoczyć bój z potężnym senegalskim wojownikiem Osumanem Dia. Ważący ponad 150 kilogramów zawodnik z powodów zdrowotnych, dosłownie na chwilę przed galą wypadł z karty walk. Włodarze federacji znaleźli błyskawiczne zastępstwo. Nie wszystkim jednak się to spodobało, a walkę wieczoru internauci nazywają – mówiąc wprost – „żenadą”. W sieci pojawiają się między innymi takie komentarze: „oddajcie pieniądze za PPV”.

Pudzian wygrał w minutę, zamieszanie wokół walki wieczoru! Kibice wściekli na KSW

Nie tak miała wyglądać walka wieczoru KSW 59. Wszyscy ostrzyli sobie zęby na starcie Mariusza Pudzianowskiego z senegalskim Bombardierem, jednak rywal z Afryki wypadł z karty walk dosłownie na chwilę przed rozpoczęciem gali. Jak podała federacja, zawodnik dostał nagłego ataku wyrostka robaczkowego. Osuman Dia musiał zostać hospitalizowany, a włodarze KSW błyskawicznie musieli zorganizować rywala, który zastąpi go w walce z Pudzianem.

Dość szybko ogłoszono, że nowym rywalem byłego strongmana będzie Nikola Milanović. To mieszkający od kilkunastu lat w Polsce Serb, który swego czasu był mistrzem naszego kraju w sambo. Obce nie jest mu także judo. Sam Milanović miał natomiast ważyć około 140 kilogramów. Był to jednak jego debiut w MMA. Wielu kibicom taki wybór się nie spodobał i wieszczyli oni szybki koniec walki. W istocie rzeczywiście tak było, a starcie nie obfitowało w żadne emocje. Pudzianowski wygrał w nieco ponad minutę. Polak nawet się nie spocił i zbytnio nie wysilał, natomiast jego rywal nie podjął walki. Po wszystkim w mediach społecznościowych było widać oburzenie kibiców na takie a nie inne zakończenie całego wydarzania.

ZOBACZ TAKŻE: MEGA WPADKA JOE BIDENA! CHODZI O UPADKI PODCZAS WEJŚCIA DO SAMOLOTU. SPRAWĘ SKOMENTOWAŁ SYN DONALDA TRUMPA – ZAKPIŁ Z NOWEGO PREZYDENTA USA

„Oddajcie pieniądze za PPV”, „Za to płaci się 40 złotych?”, „Żenada” – takie komentarze królują w sieci po walce wieczoru KSW 59

Kibice nie kryją rozczarowania walką wieczoru. Choć dobrze wiadomo, że włodarze nie mieli wpływu na kłopoty zdrowotne Bombardiera z Senegalu, w sieci i tak słychać głosy niezadowolenia. Według wielu, walkę Pudzianowskiego powinno się po prostu odwołać lub przenieść na kolejną galę. Dużo osób twierdzi, że zestawienia tego typu jak wczoraj, pozbawione są większego sensu. Wyglądało to bowiem jak karykatura MMA.

Z drugiej strony należy docenić szybkość działania włodarzy KSW. Mieli bowiem bardzo mało czasu, aby znaleźć kogokolwiek, kto zechce w sobotni wieczór z godziny na godzinę zawalczyć z Pudzianem. Malkontenci jednak znów uderzają w organizatorów – jak to możliwe, że na walkę wieczoru nie przygotowano sensownego zastępstwa w razie urazu jeszcze zawczasu?

źródło zdjęcia: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.