Polska mistyczka potwierdziła przerażającą wizję – przed nami 3 dni ciemności?!

Polska mistyczka

Katarzyna Szymon, znana polska mistyczka już jako dziecko doznała pierwszych objawień, a po latach na jej ciele pojawiły się stygmaty. Za życia potwierdziła przepowiednie wielu jasnowidzów, którzy twierdzą, że ludzkość czeka 3 dni życia w zupełnej ciemności. Ma to nastąpić tuż przed ponownym przyjściem Pana.

Polska mistyczka potwierdziła wizję

Katarzyna Szymon przyszła na świat 21 października 1907 roku. Żyła w skrajnej biedzie i była ofiarą prześladowań własnego ojca. Nie potrafiła pisać ani czytać, a jej dzieciństwo było bardzo trudne. Kiedy ojciec po raz kolejny wyrzucił ją z domu, mała Kasia przechodząc obok przydrożnego krzyża doznała pierwszej wizji. Wówczas dowiedziała się, że jej ojciec przejdzie diametralną przemianę. Co ciekawe, to właśnie się wydarzyło, a mężczyzna po czasie wstąpił do Zakonu Świętego Franciszka.

Mając 39 lat, w pierwszy dzień Wielkiego Postu na jej ciele pojawiły się stygmaty. Wówczas zaczęła mówić w innych językach, prawdopodobnie po hebrajsku i aramejsku, a ponadto wszystkiemu towarzyszyły wizje przyszłości.

Polska mistyczka zmarła 24 sierpnia 1986 roku. Jej pogrzeb odbył się 4 dni po śmierci i zgromadził na cmentarzu kilkadziesiąt tysięcy osób. Niektóre źródła podają, że Katarzyna podczas swojej śmierci była szczęśliwa, ponieważ dokładnie przewidziała, kiedy to nastąpi.

ZOBACZ TAKŻE: WIZJE JASNOWIDZA GLANCA ZACZYNAJĄ SIĘ SPEŁNIAĆ?!

Słowa przepowiedni

Wielu wizjonerów, m.in. Ojciec Pio czy Maríe Julie Jahenny mówili o 3-dniowej ciemności, która ma nastać tuż przed ponownym przyjściem na świat Pana. Trzy dni mroku zostały opisane również w Ewangelii Mateusza i Księdze Apokalipsy. Słowa te potwierdziła także polska mistyczka, przez którą miała przemówić Matka Boża:

Przyjdą ciężkie czasy. […] A gdy to będzie się działo, zatykajcie i zaciemniajcie okna. Nie wychodźcie na podwórko i nie wyglądajcie na zewnątrz, bo nie wytrzymacie grozy, która będzie szła. Tylko w pokojach bądźcie, uklęknijcie i módlcie się szczerze. Ze łzami w oczach proście: Jezu nie karz nas, Jezu ratuj nas. Jezu wysłuchaj nas. Trzeba dużo prosić. I straszna kara przejdzie po modlitwie i będzie jeszcze dobrze na Ziemi. Przestańcie już grzeszyć, przeklinać, upijać się, kłamać. Żyjcie tylko w prawdzie, jeden drugiego nauczajcie i nikogo nie oskarżajcie, a będziecie mieli Niebo – brzmią słowa przepowiedni Katarzyny.

Katarzyna ostrzegła, aby podczas zbliżającego się przyjścia Pana przygotować świece, zapałki, wodę i jedzenie.

 

źródło: antyradio.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.