Jackowski: „będzie jatka”. Jasnowidz wyczuwa wojnę?

jackowski będzie jatka

Jackowski: „będzie jatka”. Czy najsłynniejszy polski jasnowidz przeczuwa wojnę? Jego ostatnie wizje mrożą krew w żyłach. Krzysztof Jackowski bez ogródek mówi o sytuacji w Afganistanie i bez cienia wątpliwości przewiduje, że w najbliższych dniach wydarzy się tam coś strasznego. To jednak nie koniec. A to dlatego, że konflikty mają zaraz pojawić się też w innych rejonach świata. Przerodzić mogą się one w coś naprawdę groźnego. Co takiego jasnowidz ma na myśli?

Jackowski: „będzie jatka”. Jasnowidz wyczuwa wojnę? To mogą być trudne dni dla Afganistanu

Krzysztof Jackowski po raz kolejny podzielił się z widzami swoimi najnowszymi wizjami. Tym razem nie miał jednak do przekazania zbyt dobrych informacji. Z jego słów wynika, że świat mogą czekać bardzo poważne konflikty. Na początek odniósł się jednak do sytuacji w Afganistanie. Według jego przewidywań, w najbliższym dniach może tam dojść do istnej „jatki”:

Najbliższe siedem dni to będzie jatka. Tam się coś dziwnego kroi, tam się robi coś, to jak… Dla mnie to nie podlega w ogóle dyskusji, że wszystko, co się dzieje w Afganistanie, jest to realizacja konkretnego planu. Planu bardzo mocno przygotowanego, bardzo szybkiego i bardzo konkretnego.

To jednak nie koniec. Jackowski podczas transmisji mówił też o przyszłości talibów. Ta – jego zdaniem – nie wygląda zbyt owocnie:

Talibowie zostaną oszukani. Rządzenie talibów będzie krótkie. Dano im usiąść na tron, ale oni nie spodziewają się nawet tego, że bardzo szybko z tego tronu będą zepchnięci.

Po czym znów dodał:

Tam stanie się jatka.

ZOBACZ TAKŻE: POLSKA MISTYCZKA POTWIERDZIŁA PRZERAŻAJĄCĄ WIZJĘ – CZEKA NAS TRZY DNI CIEMNOŚCI?!

Świat czekają kolejne poważne konflikty – wojna zbliża się wielkimi krokami?

Zdaniem Jackowskiego, świat niebawem czekają jeszcze dwa konflikty. I choć początkowo wydawać będą się niezależne, sytuacja po raz kolejny zaskoczy. A to dlatego, że według jasnowidza, mogą one zdestabilizować sytuację w ważnym dla świata regionie:

Na świecie powstaną dwa konflikty. One na początku będą niezależne od siebie, natomiast później jednak te dwa konflikty rozognią całą sytuację w dużym regionie świata.

źródło: o2.pl, YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.