Przerażające wizje jasnowidza Glanca zaczęły się spełniać?!

przerażające wizje jasnowidza

Jasnowidz Wojciech Glanc, prezentujący swoje przepowiednie na kanale YouTube, podzielił się ostatnio z widzami przerażającymi wizjami… które już zaczęły się spełniać! – czytamy w specjalnie przygotowanej notatce prasowej. I rzeczywiście, jeśli porównać jego zapowiedzi z tym, co obecnie dzieje się na świecie oraz w Polsce, sporo wizji zaczyna mieć swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Przerażające wizje jasnowidza Glanca zaczęły się spełniać?!

Jasnowidz Wojciech Glanc w ostatnim czasie zyskuje coraz większą popularność. Za pomocą serwisu YouTube łączy się ze swoimi widzami oraz dzieli się swoimi wizjami. Niestety, niektóre z nich są naprawdę mroczne i przyprawiają o dreszcze. Gdyby jednak tego było mało, powoli zaczynają się one spełniać.

Jak czytamy w notatce prasowej – jeszcze niedawno nikomu nie przyszło by do głowy, iż na wschodniej granicy zostanie postawiony płot z drutu kolczastego a o tym właśnie Wojciech Glanc mówił swoim widzom także kilka tygodni wcześniej.

To jednak nie koniec. Widzowie już dziś dostrzegli iż spełniają się także następne przepowiednie m.in. o wybuchu w Kabulu i toksycznych odpadach. Spełniają się nieomal natychmiast. Także spełniła się przepowiednia końca The Rolling Stones. To jednak nie wszystko.

ZOBACZ TAKŻE: TE OBOSTRZENIA WEJDĄ JAKO PIERWSZE PODCZAS CZWARTEJ FALI ZAKAŻEŃ! RZECZNIK MINISTERSTWA ZDROWIA WOJCIECH ANDRUSIEWICZ POTWIERDZA. NA CO TRZEBA SIĘ NASTAWIĆ I DO CZEGO PRZYGOTOWAĆ?

To nie koniec przerażających przepowiedni. „Rzeź niewiniątek” i nie tylko – pozostaje mieć nadzieję, że tym razem czarny scenariusz się nie ziści

W notatce prasowej zawarto jeszcze jedną bardzo ważną kwestię. Ostatnie spotkanie z widzami, to strumień przerażających wręcz wizji dotyczących naszej najbliższej przyszłości. Co będzie jeśli się spełnią? Czy faktycznie czekają nas wielkie zamachy terrorystyczne i “Rzeź Niewiniątek” jak określa to Wojciech Glanc? Czy mamy niepokoić się o dzieci? Wielu widzów polskiego jasnowidza jest przekonanych o jego skuteczności i ma poważne obawy, iż niestety może przydarzyć się to najgorsze. Oby jednak było to tylko pomyłką.

źródło: notatka prasowa Wojciech Glanc, wojciechglanc.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.