Policjant nie wytrzymał – zamierzył się na turystę! [WIDEO]

Policjant nie wytrzymał

W ubiegły weekend turyści z całego kraju tłumnie ruszyli do Zakopanego. Ich nieodpowiednie zachowanie skutkowało prawie 140 interwencjami policji. Nie obyło się również bez zatrzymań i niebezpiecznych sytuacji. W sieci znajdziemy mnóstwo nagrań z Krupówek, jednak jedno z nich wyjątkowo oburzyło internautów. Na filmie widać, jak pewien mężczyzna trzyma przed sobą telefon, a następnie zbliża się do funkcjonariusza. W tym momencie policjant nie wytrzymał i zamierzył się na turystę! 

Policjant nie wytrzymał!

Tak jak przypuszczano, bunt Górali, poluzowanie obostrzeń i święto zakochany sprawiło, że do Zakopanego zjechali się turyści z całej Polski. Na Krupówkach pojawiły się tłumy ludzi. Rzecznik zakopiańskiej policji, Roman Wieczorek w rozmowie z Rmf24 powiedział:

Z radiowozu, który kursował po ulicy były wygłaszane komunikaty o konieczności przestrzegania wymogów sanitarnych. Apelowaliśmy o zachowanie dystansu społecznego, noszenie maseczek, ale grupy osób stawały się coraz bardziej agresywne i wulgarne oraz stwarzały niebezpieczeństwo dla innych turystów odpoczywających pod Tatrami.

Niestety apel policji na nic się zdał, a turyście tłumnie i niezwykle ochoczo tańczyli i śpiewali na środku Krupówek. Tylko w ciągu ostatniej doby zakopiańska policja interweniowała aż 137 razy. Nie obyło się również bez zatrzymań. Poniższy filmik obrazuje, jak ubiegłego weekendu prezentowała się główna ulica Zakopanego:

ZOBACZ TAKŻE: DRIFTOWAŁ AUTEM PO ZAMARZNIĘTEJ RZECZE OBOK DZIECI! TRAGEDIA WISIAŁA NA WŁOSKU! [WIDEO]

To jednak wciąż nie koniec. W sieci pojawiło się mnóstwo innych nagrań z Zakopanego, jednak niepokój i oburzenie internautów wzbudziło szczególnie jedno. Na filmie widać, jak jeden z turystów nagrywa coś telefonem. Następnie zbliża się do funkcjonariusza, w dalszym ciągu trzymając telefon przed sobą. Policjant nie wytrzymał i zamierzył się na turystę, a cała sytuacja wygląda, jakby funkcjonariusz próbował uderzyć głową mężczyznę. Zobaczcie nagranie:

źródło: o2.pl, twitter.com, rmf24.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.