Najnowsza wizja Jackowskiego zdumiewa! „Zamach na polityka”

najnowsza wizja jackowskiego

Najnowsza wizja Jackowskiego wywołała w sieci ogromne poruszenie! W ostatnim czasie popularny polski jasnowidz swoimi przemyśleniami dzieli się z ludźmi za pomocą transmisji w portalu YouTube. Podobnie było i tym razem. Po raz kolejny nie można liczyć jednak na dobre wieści i pozytywne przesłanki. Już od jakiegoś czasu jasnowidz z Człuchowa zapowiada, że trwający rok ma być o wiele trudniejszy i gorszy od poprzedniego. Teraz dochodzi kolejny aspekt. Krzysztof Jackowski miał bowiem zobaczyć zamach na pewnego polityka.

Najnowsza wizja Jackowskiego zdumiewa! „Zamach na polityka” podczas pewnej uroczystości

Krzysztof Jackowski po raz kolejny zaskakuje i nie ma zbyt dobrych wieści dotyczących przyszłości. Najpopularniejszy polski jasnowidz podzielił się swoimi wizjami, tak jak zwykle w ostatnim czasie, za pomocą transmisji w portalu YouTube. Próżno jednak oczekiwać pozytywów w tym, co miał do powiedzenia swoim widzom.

Jak pewnie większość pamięta, już pod koniec zeszłego oraz na początku obecnego roku, Jackowski zapewniał, że 2021 będzie o wiele gorszy od 2020. A warto nadmienić, że poprzedni rok wcale nie oszczędzał ludzkości (między innymi wybuch potężnej pandemii koronawirusa). Krzysztof Jackowski wieszczył między innymi konflikty zbrojne. Teraz jego wizja dotyczy jednak czegoś zupełnie innego. Mowa tutaj o jednostce, a konkretnej o jakimś bliżej nieokreślonym polityku. Według jasnowidza z Człuchowa, może dojść do zamachu.

ZOBACZ TAKŻE: POLICJANT NIE WYTRZYMAŁ I ZAMIERZYŁ SIĘ NA TURYSTĘ! CZY MOŻNA MÓWIĆ O SKANDALU! WSZYSTKO DZIAŁO SIĘ NA ZAKOPIAŃSKICH KRUPÓWKACH. W SIECI POJAWIŁO SIĘ NAGRANIE, O KTÓRYM JUŻ TERAZ MÓWI CAŁA POLSKA!

„Stoi jakiś polityk, stoi ich wielu innych i raptem ktoś do niego podchodzi i bach, bach”

Wizja Jackowskiego może budzić grozę. Ze słów, które miał do przekazania, wygląda na to, że może dojść do zamachu na jednego z polityków. Nie wiadomo jednak, czy aby na pewno chodzi o Polskę. Konsekwencje tego zdarzenia miałby jednak okazać się bardzo poważne. Portal o2.pl przytacza słowa wizji Jackowskiego, które cytujemy poniżej:

Jakaś uroczystość państwowa, nie wiem, gdzie ona jest. Państwowa, polityczna. Stoi jakiś polityk, stoi ich wielu innych i raptem ktoś do niego podchodzi i bach, bach i sensacja na cały świat.

Mało tego, jasnowidz określił czym skończy się taki obrót spraw. Według niego, taki zamach mógłby oznaczać początek bezprawia i braku władzy.

W niektórych państwach z dnia na dzień się okaże, że polityka znika, jakby politycy będą oddawać władze. W naszym kraju też nas to czeka.

źródło: o2.pl, YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.