23-latka ma takie usta. Chce je jeszcze powiększać. „Żywa Barbie” [FOTO]

23-latka ma takie usta

23-latka ma takie usta! W ostatnim czasie światowe media rozpisują się o fenomenie młodej Bułgarki. Kobieta nazywana jest przez wielu „żywą Barbie”. Wszystko przez jej nienaturalnie wielkie usta, które stały się takie przez szereg zabiegów. Młoda dziewczyna nie zamierza jednak na tym poprzestać. Internauci uważają, że Andrea Iwanowa przesadza. Mimo to wygląda na to, że nic nie powstrzyma jej przed kolejnymi operacjami plastycznymi, a rosnące jej osobą zainteresowanie, napędza ją do kolejnych działań. Poniżej zobaczycie zdjęcia aktualnego wyglądu 23-latki, oraz tego, jak wyglądała przed zabiegami powiększania ust.

23-latka ma takie usta! Chce je jeszcze powiększać. Już teraz określoną ją mianem „żywej Barbie”

Andrea Iwanowa to młoda Bułgarka. Kobieta w sieci stała się rozpoznawalna przez… swoje usta. A to dlatego, że są one nienaturalnej wielkości. Wszystko rzecz jasna w wyniku zabiegów powiększających. Trzeba jednak przyznać, że patrząc na zdjęcia kobiety – można odnieść wrażenie, że chęć posiadania wielkich ust wymknęła się spod kontroli.

ma takie usta

Internauci nie mają wątpliwości, że usta Iwanowej wykraczają już poza bariery dobrego smaku i wręcz oszpecają kobietę. Ta jednak nie zamierza na tym poprzestać, a szum medialny wokół jej osoby, wydaje się napędzać ją do kolejnych działań.

ZOBACZ TAKŻE: 42-LATEK ZGINĄŁ PŁACĄC ZA ZAMÓWIENIE W MCDRIVE. „BYŁ PRZYKŁADNYM OJCEM”. DRAMAT W POPULARNEJ RESTAURACJI

Lokalne media szacują, że kobieta na „poprawę” swojego wyglądu wydała około 700 tysięcy

Jak łatwo się domyślić, operacje plastyczne nie należą do najtańszych zabiegów. W serwisie „Popularne” czytamy, iż lokalne media szacują, że 23-latka mogła zostawić u lekarzy około 700 tysięcy złotych. Niektórzy zachodzą w głowę, dlaczego osoby wykonujące zabiegi, w ogóle zgadzają się na kolejne powiększenia ust Bułgarki.

ma takie usta

Niektóre źródła podają, że przez monstrualny rozmiar ust – te zaczęły przeszkadzać kobiecie w oddychaniu, gdyż zasłaniają nos. To jednak nie koniec. 23-latka nie ma czucia na powierzchni warg. Sprawa to problemy choćby z jedzeniem.

Bułgarka podkreśla, że nadal będzie powiększać usta, mimo ryzyka groźnych powikłań. Jej wypowiedź przytacza portal „Popularne”, a my cytujemy ją poniżej:

Mój lekarz ostrzegł mnie, że jeśli będą boleć mnie usta lub wystąpi jakiś problem, to mam natychmiast do niego zadzwonić, ponieważ istnieje ryzyko odwodnienia. Więc polecił mi smarowanie ust balsamami nawilżającymi, aby nie stało się nic, co może skończyć się śmiercią. Ale na pewno będę nadal powiększać usta.

23-latka ma takie usta

Tak 23-latka wyglądała przed zabiegami

W sieci można odnaleźć zdjęcia młodej kobiety jeszcze sprzed zabiegów, które miały poprawić jej urodę.

źródło: Instagram, Popularne.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.