PILNE: rosyjskie rakiety spadły na Polskę? Dwie osoby nie żyją. Pilne posiedzenie premiera

filar reprezentacji polski

PILNE: rosyjskie rakiety spadły na Polskę? Dwie osoby nie żyją. Do dramatu doszło w miejscowości Przewodów w powiecie hrubieszowskim, tuż przy granicy z Ukrainą. Na miejscu pracują służby. Pierwsze doniesienia mówią o „zabłąkanych” pociskach manewrujących.

PILNE: rosyjskie rakiety spadły na Polskę? Dwie osoby nie żyją.

Bardzo niepokojące informacje przedostały się do przestrzeni medialnej. Pierwsze doniesienia mówią o możliwości spadnięcia rosyjskich rakiet na Polskę. Eksplozja miała miejsce w miejscowości Przewodów w powiecie hrubieszowskim – blisko granicy z Ukrainą. W jej wyniku zginęły dwie osoby. Warto wspomnieć, że dziś miał miejsce zmasowany atak rakietowy na Ukraińskie miasta, w tym leżący blisko naszego kraju Lwów.

Jarosław Wolski na Twitterze napisał wprost, że „sytuacja jest poważna”. Pojawiły się też zdjęcia krateru po ewentualnym pocisku.

ZOBACZ TAKŻE: W tym miejscu wydarzy się dramat? Jackowski wziął do rąk mapę i nagle stało się to…

RMF24: „Premier zwołał w trybie pilnym Komitet Rady Ministrów ds. bezpieczeństwa narodowego”

Jak czytamy w RMF24.pl – premier Mateusz Morawiecki w trybie pilnym zwołał Komitet Rady Ministrów ds. bezpieczeństwa narodowego. Napisano tam jeszcze, że „prawdopodobnie sytuacja ma związek z ostrzałem ukraińskich miast„.

źródło: Twitter, RMF24.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.