W tym miejscu wydarzy się dramat? Jackowski wziął do rąk mapę i nagle stało się to…

w tym miejscu

W tym miejscu wydarzy się dramat? Krzysztof Jackowski wziął do rąk mapę i wskazał pewien punkt, gdzie może dojść do wielkiej tragedii. Najsłynniejszy polski jasnowidz już wiele razy trafnie wskazywał przyszłość i pomagał policji w rozwiązywaniu bardzo trudnych zagadek. Tym razem mówił o wybuchu bomby atomowej i zdradził, gdzie jego zdaniem się to wydarzy. Miejsce, które wskazał, może zaskoczyć naprawdę wiele osób…

W tym miejscu wydarzy się dramat? Jackowski wziął do rąk mapę i nagle stało się to…

Krzysztof Jackowski w Polsce cieszy się bardzo dużą sławą. To z pewnością najpopularniejszy jasnowidz w naszym kraju, który ma sporą rzeszę fanów. Widać to choćby po publikacjach Jackowskiego w serwisie YouTube, gdzie ten prowadzi transmisje na żywo. Podczas nich dzieli się on z widzami swoimi przewidywaniami, omawia bieżące sprawy i niejednokrotnie mówi o swoich wspomnieniach. Relacje jasnowidza śledzi zwykle bardzo dużo osób. Tak samo było ostatnio, gdy Krzysztof Jackowski wziął do rąk mapę i podzielił się mrocznym przeczuciem.

Mianowicie, Jasnowidz z Człuchowa w swoich wizjach już niejednokrotnie wspominał o broni masowego rażenia. Tym razem także poruszył temat wybuchu bomby atomowej i co więcej – na mapie wskazał konkretne miejsce, gdzie jego zdaniem może się to wydarzyć. Ku zaskoczeniu wielu osób, Jackowski wcale nie mówił o Ukrainie:

Dziwna rzecz mi się skojarzyła jako pierwsza. W życiu bym się tego nie spodziewał. Drodzy państwo… Poczułem, że jeżeli gdziekolwiek miałaby spaść atomowa, to w obecnym czasie wszystkim nam by się kojarzyła Ukraina i jej okolice, a ja państwu powiem, że jeżeli grozi nam w najbliżej przyszłości atom, to jest to Bliski Wschód.

W tym miejscu wydarzy się dramat

W tym miejscu wydarzy się dramat – Krzysztof Jackowski przeraża; foto: zrzut ekranu YouTube – Jasnowidz Krzysztof Jackowski

ZOBACZ TAKŻE: Ten moment nadchodzi właśnie dziś. 15.11.2022 – ta data przeszła do historii

Jasnowidz Jackowski wskazał konkretny kraj – to Iran

Krzysztof Jackowski poszedł jeszcze o krok dalej i wskazał konkretny kraj, w którym może eksplodować broń jądrowa. W jego odczuciu jest to Iran:

Południowa część Iranu, czyli od strony Pakistanu, Afganistanu. Te rejony w moim poczuciu są zagrożone atomem.

W materiale jasnowidz stwierdził, że Iran może zostać niespodziewanie zaatakowany:

Iran zostanie zaatakowany. To będzie bardzo cichy atak, nagły. Nie będzie się w ogóle słyszało o tym, że Iran będzie miał być zaatakowany. Nie będzie pogróżek w danym momencie w stosunku do Iranu. Ta sprawa radykalnie powstanie i radykalnie zaistnieje.

Czy tym razem przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego się sprawdzi? Pozostaje mieć nadzieję, że jasnowidz się myli…

źródło: o2.pl, YouTube; foto: zrzut ekranu YouTube – Jasnowidz Krzysztof Jackowski

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.