Pijany wszedł na żyrafę w ZOO – szuka go policja [WIDEO]

pijany wszedł na żyrafę

Pijany wszedł na żyrafę w ZOO – teraz poszukuje go policja. Wybryki mężczyzny pod wpływem alkoholu nagrano i opublikowano w sieci. Odzew internautów był natychmiastowy. Nie spodobało im się potraktowanie zwierzęcia i narażenie go na stres. Cała sytuacja miała miejsce w Shymkent w Kazachstanie. 

Pijany wszedł na żyrafę w ZOO

Sytuacja z ZOO w Kazachstanie budzi skrajne emocje – jednych bawi, innych natomiast bulwersuje. Wszystko działo się w zagrodzie z żyrafami. Jeden ze zwiedzających, który – jak donoszą świadkowie – miał być pod wpływem alkoholu, postanowił bliżej poznać się z żyrafą. Wszystko potęgował fakt, że zwierzę początkowo wykazało zainteresowanie mężczyzną, pochylając się do niego. To zadziałało jak woda na młyn wobec pomysłowego turysty. Jego poczynania można zobaczyć poniżej:

Pokonał ogromne ogrodzenie i osiodłał żyrafę

Będący pod wpływem alkoholu mężczyzna bez zastanowienia postanowił osiodłać żyrafę. Sprawnie wdrapał się po bardzo wysokim ogrodzeniu i dosiadł zwierzęcia. Swoim zachowaniem zjednał sobie ludzi, którzy obserwowali jego poczynania. Dziw bierze natomiast ze względu na fakt, że nie reagował nikt z obsługi. Mężczyzna czuł się na żyrafie niczym ryba w wodzie.

Wszystko mogło się jednak skończyć tragicznie – zwłaszcza dla osoby, która siedziała na żyrafie. A to przez to, że zdenerwowane zwierzę dwukrotnie zrzuciło z siebie żądnego wrażeń śmiałka. Spadł on rzecz jasna ze sporej wysokości. Jak donoszą zagraniczne media, nieodpowiedzialnej osoby poszukuje teraz policja.

ZOBACZ TAKŻE: TAK KLIENCI OSZUKUJĄ W POLSKICH SKLEPACH!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.