Pies rzucał cegłami w ludzi – aresztowano właściciela, który go wytresował

pies rzucał cegłami

Pies rzucał cegłami w ludzi – choć brzmi to nieprawdopodobnie, taka sytuacja wydarzyła się naprawdę. Mało tego, swojego pupila nauczył tego sam właściciel. Według relacji środowiska, mężczyzna nie przepadał za towarzystwem, a pies miał odgrywać rolę straszaka i przeganiać nieproszonych gości sprzed domu. Jak podają zagraniczne media, miejscowe służby uznały to już za grubą przesadę i zatrzymały niewydarzonego „tresera”.

Pies rzucał cegłami w ludzi – aresztowano właściciela, który go wytresował! Niebywała historia ze świata

Wydaje się wam, że widzieliście już wszystko? Gdy tylko pojawia się takie przeczucie, z pomocą przychodzą Azjaci i błyskawicznie odzierają nas ze złudzeń. Właśnie w Azji doszło do zatrzymania pewnego właściciela psa, który swojego pupila nauczył czegoś nieprawdopodobnego. Mianowicie, nieprzepadający za towarzystwem innych osób, odizolowany od społeczeństwa człowiek, wytresował swojego czworonoga, aby ten odstraszał ewentualnych gości. Gdy ktoś zbliżał się do jego drzwi, wyszkolony pies ciskał w niego… cegłami i kamieniami.

O bezprecedensowym zjawisku zrobiło się głośno. Na nieszczęście samego zainteresowanego, informacje o agresywnym psie dotarły także do policji. Wydział do spraw zwierząt nie miał wątpliwości, że pewna granica została przekroczona i mężczyznę postanowiono zatrzymać. Poza narażonymi na obrażenia ludźmi, w niebezpieczeństwie było także zwierzę, które zwyczajnie mogło zrobić sobie krzywdę.

ZOBACZ TAKŻE: PACJENT ZDEMOLOWAŁ SOR W MIECHOWIE! W SIECI POJAWIŁO SIĘ NAGRANIE Z DRAMATYCZNYCH WYDARZEŃ – WPADŁ W ISTNĄ FURIĘ. KTO ZAPŁACI ZA WYRZĄDZONE SZKODY? OSZACOWANO, ILE WYNIESIE NAPRAWA [WIDEO]

To nie pierwsza dziwna sytuacja w ostatnim czasie – niedawno YouTuber przywiązał psa do balonów z helem

Warto pamiętać, że to nie ostatnia tego typu sytuacja w ostatnich dniach. Niedawno pisaliśmy o popularnym YouTuberze, którego także zatrzymała policja. Wszystko po nagraniu, w którym swojego psa przywiązał do balonów z helem i posłał w powietrze. Oburzeni internauci nie pozostawili na nim suchej nitki. Na nic zdały się także tłumaczenia twórcy.

źródło: Twitter, Opera News

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.