Paryż: atak nożownika! Już 5 ofiar śmiertelnych

paryż

Paryż: atak nożownika! Szokujące informacje docierają ze stolicy Francji. Jak donoszą zagraniczne media, na komendę główną policji w Paryżu wtargnął uzbrojony w nóż napastnik. Zaatakował przebywających tam policjantów. Aż 4 funkcjonariuszy nie żyje. Zginął także napastnik. 

Paryż: atak nożownika! Już 5 ofiar śmiertelnych, najnowsze doniesienia

Zatrważające informacje docierają ze stolicy Francji. Doszło do masakry w budynku komendy głównej policji w Paryżu. Początkowo mówiło się o nieznanym sprawcy, natomiast już teraz potwierdzają się informacje, że za atak odpowiedzialny jest jeden z pracowników administracji… właśnie tejże komendy. Uzbrojony w ceramiczny nóż mężczyzna najpierw śmiertelnie ranił dwóch pracowników w biurach prefektury. Idąc dalej, na swojej drodze napotkał kolejnego policjanta – tym razem na schodach. Jego także śmiertelnie godził nożem. Ostatnią ofiarę upatrzył na zewnątrz. Na dziedzińcu prefektury, w samym centrum miasta, nieopodal słynnej Katedry Notre Dame, zabił jeszcze jednego policjanta.

ZOBACZ TAKŻE: SZOK W AMERYKAŃSKIM SZPITALU! KOBIETA Z MAKIJAŻEM TYPU ZOMBIE ZASIAŁA PANIKĘ W CAŁEJ PLACÓWCE MEDYCZNEJ

Napastnik zastrzelony, ze względów bezpieczeństwa zamknięto metro

Właśnie na dziedzińcu, gdzie nożownik dopadł swoją ostatnią ofiarę, zastrzelił go stróż porządkowy. Oddał on serię strzałów z karabinu automatycznego. Być może to zapobiegło jeszcze większej liczbie ofiar.

Służby we Francji postawiono w stan najwyższej gotowości. Zamknięto także stację metra znajdującą się w pobliżu komendy. Wszystko argumentowane jest względami bezpieczeństwa. Motywy sprawcy nie są jak dotąd znane. 

źródło zdjęcia: nbcnews.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.