Makijaż zombie u kobiety – wywołał panikę w szpitalu

makijaż zombie

Makijaż zombie u kobiety – wywołał panikę w szpitalu! Do niezwykłych scen doszło w szpitalu Beaumont Royal Oak w Michigan (Stany Zjednoczone). Tancerka, której makijaż miał imitować twarz zombie, dostała nagłego ataku paniki na planie zdjęciowym do kampanii reklamowej. Gdy przewieziono ją do placówki medycznej, jej wygląd wywołał szok wśród lekarzy i innych pacjentów. Wszyscy myśleli, że ma poważne rany twarzy.

Makijaż zombie u kobiety – wywołał panikę w szpitalu

Do nieprawdopodobnej sytuacji doszło w Stanach Zjednoczonych. Do szpitala Beaumont Royal Oak w Michigan, na izbę przyjęć przywieziono tancerkę, która chwilę wcześniej brała udział w nagrywaniu klipu reklamowego dla firmy Glam Gore, która specjalizuje się w makijażach na choćby Halloween. Charakteryzacja musiała wywrzeć ogromne wrażenie na samej kobiecie, gdyż na planie zdjęciowym dostała ona… ataku paniki. Jak sama mówiła, poczuła się źle, wszystko stało się bardzo szybko i źle wpłynęło na jej ogólne samopoczucie. Spanikowali także lekarze oraz pacjenci w szpitalu. Wszyscy byli bowiem pewni, że tancerka miała poważny wypadek a rany na jej twarzy są prawdziwe.

ZOBACZ TAKŻE: W DOMU CHIŃSKIEGO URZĘDNIKA ZNALEZIONO TONY ZŁOTA! TO PRAWDOPODOBNIE ŁAPÓWKI, MĘŻCZYŹNIE GROZI KARA ŚMIERCI

Szpital wściekły, kobieta tłumaczy całą sytuację

Po dotarciu do szpitala, lekarze byli przekonani, że tancerka uległa poważnemu wypadkowi. Ta, przeżywając szok, nie potrafiła im wyjaśnić, że jest to jedynie makijaż. Poruszenie dało się wyczuć także wśród innych pacjentów, którzy z niepokojem spoglądali na całą sytuację.

Lekarze zabrali kobietą na oddział, który charakteryzuje się w opatrywaniu tego typu ran. Dopiero tam wyszło na jaw, że tancerce tak naprawdę nic poważnego się nie stało. Ona sama tłumaczyła później, że nie była w stanie opowiedzieć o wszystkim doktorom, natomiast według niej, sami powinni od razu zobaczyć, że wszystko jest jedynie charakteryzacją. 

makijaż zombie

Szpital natomiast całą sytuację wziął za upiorny żart. Choć początkowo nie chciano komentować całej sprawy, w końcu zdecydowano się na wydanie specjalnego oświadczenia. Napisano w nim, że szpital to nie miejsce na urządzanie kawałów, a lekarze swoją uwagę muszą skupiać na prawdziwych wypadkach – nie natomiast na swego rodzaju mistyfikacjach. Tancerka jest poruszona. Uważa bowiem, że jej stany lękowe nie były wymyślone i należała im się taka sama uwaga lekarzy, jak w przypadku innych pacjentów. 

Świetna reklama dla firmy która zrobiła makijaż

O całej sytuacji zrobiło się bardzo głośno. Trzeba przyznać, że jest ona świetną reklamą dla firmy, która wykonała makijaż tancerce. Jego realizm zmylił bowiem nawet wyspecjalizowanych lekarzy. Pojawiają się nawet teorie spiskowe – być może wszystko ze strony kobiety oraz firmy, było skrupulatnie zaplanowane?

źródło zdjęcia: ladbible.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.