Parafia w Mrągowie modli się w nietypowej intencji – chcą unicestwienia 5G!

Parafia w Mrągowie

Parafia Rzymskokatolicka pod wezwaniem św. Rafała Kalinowskiego w Mrągowie opublikowała na swojej oficjalnej stronie listę intencji, w jakich będą sprawowane msze w tygodniu od 7 do 13 czerwca. Między modlitwami o dusze zmarłych czy do Matki Nieustającej Pomocy znalazła się intencja dotycząca… technologii 5G orasz urządzeń, które ją obsługują. Parafianie będą modlić się o unicestwienie 5G przez cały tydzień. Poznajcie szczegóły!

Parafia w Mrągowie modli się w nietypowej intencji

Jednym z nieodłącznych elementów mszy świętej jest powierzanie Bogu swoich intencji. Wierni mogą również zamówić całe nabożeństwo sprawowane w konkretnym celu. Bardzo często parafianie decydują się zamówienie mszy w trosce o zdrowie bliskich lub z powodu śmierci członka rodziny. W większości parafii lista sprawowanych mszy wraz z intencjami jest ogólnodostępna.

Tzw. kalendarz z intencjami, czyli tygodniowy harmonogram mszy udostępniła na swojej oficjalnej stronie Parafia Rzymskokatolicka pod wezwaniem św. Rafała Kalinowskiego w Mrągowie. Screen ze strony udostępniono dalej, a obecnie media rozpisują się na temat nietypowej intencji wiernych.

ZOBACZ TAKŻE: TADEUSZ RYDZYK ZOSTAŁ PISARZEM – PISZE KSIĄŻKĘ O „OBRONIE ŻYCIA”

Mianowicie na oficjalnej stronie parafii opublikowano intencje mszy na tydzień 7-13 czerwca. Między modlitwami o osoby zmarłe znalazła się również modlitwa „O unicestwienie urządzeń i wież nowoczesnej technologii 5G”. Aż trudno w to uwierzyć! Poniżej znajduje się screen pochodzący z oficjalnej strony parafii.

 

intencje parafii w mrągowie

Ze strony parafii w Mrągowie dowiadujemy się, że o unicestwienie technologii 5G parafianie i duchowni będą modlić się przez cały tydzień, również w niedzielę.

Informacja o nietypowej intencji została rozpowszechniona przez księdza jezuitę Grzegorza Kramera, który za pośrednictwem Facebooka podzielił się informacjami o parafii w Mrągowie.

Pod postem nie zabrakło komentarzy od internautów, którzy nie kryją swojego oburzenia, a z drugiej strony przyznają, że intencja jest dosyć zabawna.

A jednak bawi. Chyba przez sam fakt, że komuś przyszło do głowy zamówić, a komuś drugiemu przyjąć taką intencję.

Można by było te intencje poświęcić komuś kto naprawdę potrzebuje modlitwy, a tak się po prostu zmarnowały

Dziwne, że lokalny proboszcz przyjął te intencje. To też jemu wystawia laurkę, smutną. – czytamy w komentarzach.

 

źródło: parafia-mragowo.pl, spidersweb.pl, facebook.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.