Na świat przyszły dziesięcioraczki – zaskakujące doniesienia z porodówki!

Poród dziesięcioraczków

Zaskakujące doniesienia prosto z porodówki w Republice Południowej Afryki! Na świat przyszły dziesięcioraczki, a tym samym matka dzieci pobiła rekord Guinessa w urodzeniu największej ilości dzieci podczas jednego porodu. Co więcej, 37-letnia kobieta nie spodziewała się aż tylu dzieci, ponieważ lekarz poinformował ją jedynie o 8. Poznajcie szczegóły tej niesamowitej historii!

W RPA urodziły się dziesięcioraczki

37-letnia Gosiame Thamara Sithole z RPA zaszła w ciążę w sposób naturalny. Nigdy też nie leczyła się na bezpłodność. Informacja o powiększeniu rodziny niezwykle rozweseliła ją, jak i jej partnera. Po czasie przyszła mama dowiedziała się, że ciąża jest mnoga. Początkowo spodziewano się trojaczków, ewentualnie czworaczków.

Na początku było ciężko. Miałam nudności i czułam się źle. Wciąż nie jest lekko, ale już się przyzwyczaiłam. Nie czuję bólu. Po prostu modlę się do Boga, żeby pomógł mi urodzić wszystkie dzieci zdrowe i żeby wyszły z tego żywe. Byłabym najszczęśliwsza na świecie – relacjonuje matka dziesięcioraczków.

Z czasem lekarz poinformował Gosiame, że w jej brzuchu znajduje się jednak sześcioro dzieci, jednak kolejna wizyta ukazała dwoje kolejnych dzieci. Zgodnie z zapewnieniami lekarza, 37-latka wraz z partnerem była przekonana, że na świat przyjdzie ośmioro dzieci. Przyszła mama nie ukrywała swoich obaw. Bała się, że ze względu na mnogą ciążę, u dzieci mogą pojawić się wady genetyczne lub choroby.

ZOBACZ TAKŻE: 6-LATKA ZASZCZEPIONA NA KORONAWIRUSA – W SIECI ROZPĘTAŁA SIĘ BURZA

Poród rozpoczął się w 29. tygodniu ciąży, a dzieci przyszła na świat dzięki cesarskiemu cięciu. To właśnie wtedy okazało się, że na świat przyszły dziesięcioraczki.

Tym samym kobieta pobiła rekord Gueinessa jeśli chodzi o ilość urodzonych dzieci podczas jednego porodu. Miesiąc temu tytuł ten zdobyła kobieta z Maroka, która urodziła dziewięcioraczki.

 

źródło: twitter.com, edziecko.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.