„The Balkan Line” (2019) – męskie kino o wojnie na Bałkanach

the balkan line

„The Balkan Line” (2019) to mocny, męski film, opowiadający o kulisach wojny na Bałkanach w latach 90. Jeden z najbardziej krwawych w historii świata konfliktów obrósł setkami legend. Produkcja z 2019 roku robi wrażenie i idealnie oddaje klimat tamtejszych wydarzeń. Film spotkał się z naprawdę dobrym odbiorem i zebrał swego czasu pochlebne recenzje. Teraz „The Balkan Line” można obejrzeć w sieci. Cały film dostępny jest online. Gdzie go obejrzeć? Więcej informacji oraz zwiastun, znajdziecie poniżej.

„The Balkan Line” (2019) – męskie kino w wojnie na Bałkanch dostępne już online

Wojna na Bałkanach to kawał historii, która stała się podstawą do tworzenia fabuły wielu produkcji kinowych – mniej, lub bardziej udanych. Do tych drugich zaliczyć należy „The Balkan Line” z 2019 roku. Film zbiera naprawdę obiecujące recenzje, został nieźle nagrany i dobrze przyjęty przez publikę. Głośna premiera miała miejsce już jakiś czas temu, natomiast teraz film można w pełni legalnie oglądać online. O czym dokładnie opowiada?

„The Balkan Line” – o czym jest? Zarys fabuły

Jak to bywa dobrych filmach – w „The Balkan Line” dzieje się naprawdę sporo. Mowa w końcu bowiem o wojennym filmie akcji. Strzały, wybuchy, dużo gwałtownych wydarzeń. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, to doskonałe kino dla facetów, jednak przedstawicieli płci pięknej też powinny wciągnąć się w interesującą fabułę produkcji. Jak czytamy w opisie filmu w serwisie CDA:

Armia jugosłowiańska wycofuje się z regionu Kosowa, pozostawiając Serbów na łasce albańskich terrorystów. Rabunki, masowe zabójstwa i handel organami – tak wygląda tu brutalna rzeczywistość.

Zwiastun „The Balkan Line” (2019)

Zwiastun filmu prezentuje się równie okazale, co całość produkcji. Widać i czuć na nim klimat, o jaki postarali się twórcy. Wszystko można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: „KOD 37 – PRZESTĘPSTWA SEKSUALNE” – ZNAKOMITY SERIAL DOSTĘPNY ONLINE. W SIECI LEGALNIE MOŻNA OGLĄDAĆ DWA SEZONY. O CZYM OPOWIADA I GDZIE GO ZNALEŹĆ?

„The Balkan Line” cały film online. Gdzie oglądać?

Cały film „The Balkan Line” dostępny jest już w serwisie CDA Premium. Można go oglądać POD TYM LINKIEM.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.