Tadeusz Rydzyk został pisarzem – pisze książkę o „obronie życia”

Tadeusz Rydzyk pisze książkę

Tadeusz Rydzyk za pośrednictwem mediów wyznał, że od dawna myślał o napisaniu książki. Wreszcie zdecydował się na ten krok, a charakterystyka dzieła ma skupiać się na obronie życia i antyaborcji. W związku z tym, duchowny wystosował specjalny komunikat. Poznajcie szczegóły!

Tadeusz Rydzyk pisze książkę

Przez ostatnie miesiące nie milkną dyskusje dotyczące aborcji. Niewątpliwie przyczyniła się do tego decyzja Trybunału Konstytucyjnego, który zadecydował, iż aborcja płodu obarczonego poważnymi wadami jest niezgodna z Konstytucją. Na ulice wyszli ludzie, którzy z ogromnymi i wymownymi transparentami sparaliżowali miasta. Protesty trwały przez kilka tygodni, a temat obaw zakładania rodziny w naszym kraju wciąż jest głośny.

Okazuje się, że Tadeusz Rydzyk postanowił napisać książkę o tematyce antyaborcyjnej i co więcej, wystosował na ten temat komunikat, w którym prosi o podsyłanie „świadectw tych, którzy zostali uratowani przed tzw. aborcją”.

ZOBACZ TAKŻE: KATECHETKA TWIERDZI, ŻE NIEODPOWIEDNI ZESZYT DO RELIGII TO… GRZECH! MATKA 8-LATKI NIE KRYJE OBURZENIA

Szanowni Państwo, Od dłuższego czasu towarzyszy mi myśl o napisaniu książki o ratowaniu życia. Prosimy o nadsyłanie świadectw tych, którzy zostali uratowali przed tzw. aborcją, a także tych, którzy ratowali przed zabiciem. Napiszcie do nas – napisał Tadeusz Rydzyk w komunikacie.

Duchowny poinformował, że jego książka będzie prawdziwa i ma opierać się na autentycznych historiach, w związku z tym prosi o pomoc.

Warto również dodać, że stanowisko dyrektora Radia Maryja w sprawie aborcji jest doskonale znane nie od dziś. Duchowny wielokrotnie zabierał głos w sprawie i krytycznie odnosił się do protestujących. 

Ateiści zrobią wszystko, żeby wyrwać ludzi z Kościoła. To jest diabeł, Szatan. Proszę zobaczyć, jak Szatan rozlewa tę swoją działalność. Przecież to, co jest na ulicach, ta wulgarność, to są orgie satanistyczne. To Szatan. Dlatego tak ważne, żeby ci ludzie się modlili. Modlitwa, eucharystia zatrzymuje Szatana, on tego się boi – powiedział niegdyś Tadeusz Rydzyk.

źródło: onet.pl, o2.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.