Para mężczyzn kupiła to swojemu miesięcznemu synkowi! Przedziwny prezent

para mężczyzn kupiła to

Para mężczyzn kupiła to swojemu miesięcznemu synkowi! W sieci bardzo głośno zrobiło się o przedziwnym prezencie, który 51-letni Barrie Drewitt-Barlow i 27-letni Scott Hutchinson kupili swojemu nowo narodzonemu dziecku. Chłopiec imieniem Romeo Tarquina przyszedł na świat miesiąc temu i już teraz doczekał się prezentu, na który wiele osób nie będzie stać przez całe życie. Co takiego sprawili mu jego tatusiowie? Będziecie naprawdę zaskoczeni.

Para mężczyzn kupiła to swojemu miesięcznemu synkowi! Przedziwny prezent, o którym mówi cały świat

51-letni Barrie Drewitt-Barlow i 27-letni Scott Hutchinson to para mężczyzn, której miesiąc temu urodził się synek. Jak czytamy w o2.pl, mężczyznom dziecko urodziła matka zastępcza. Panowie natychmiast zaczęli obdarowywać malucha naprawdę niesamowitymi prezentami. Szczególnie głośno zrobiło się o jednym. Jak się bowiem okazuje, chłopiec imieniem Romeo Tarquina po zaledwie miesiącu od przyjścia na świat, otrzymał od rodziców… jacht. Mowa nie o byle jakiej maszynie, gdyż jak zdradzają Barrie i Scott – kosztował on 2,5 miliona funtów, czyli jak zauważa wspomniane wcześniej o2.pl – około 13,5 miliona złotych.

Sprawę na łamach swojego portalu opisał The Sun. Barrie Drewitt-Barlow wypowiedział się tam na temat prezentu dla synka:

Właśnie wydaliśmy 2,5 miliona funtów na jacht dla Romeo i nazwaliśmy go jego imieniem. Chcemy zapewnić mu taki sam start w życiu jak innym dzieciom, dlatego stworzyliśmy dla niego fundusz powierniczy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Barrie Drewitt-Barlow (@donbarrie1)

ZOBACZ TAKŻE: Kolejny incydent przy trumnie królowej Elżbiety II. Padł jak rażony piorunem, transmisja przerwana [WIDEO]

Świeżo upieczeni rodzice od początku rozpieszczają dziecko. Powiedzieli jak ubierają chłopca – „Dosłownie kupiliśmy każdego projektanta, którego można sobie wyobrazić”

Dysponujący wielkim majątkiem mężczyźni nie ukrywają, że od małego rozpieszczają swojego synka. Jacht to nie wszystko. Jak się okazuje, fortunę przeznaczają też na stylizacje chłopca. Mianowicie, będzie on chodzić w ubraniach największych projektantów. W o2.pl czytamy wypowiedź 51-letniego Barriego Drewitt-Barlow:

Dosłownie kupiliśmy każdego projektanta, którego można sobie wyobrazić. Burberry, Versace, Dior, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren. Jeśli projektant sprzedaje ubranka dla dzieci, to je kupiliśmy.

źródło: The Sun, o2.pl, Instagram; foto: Instagram

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.