Kolejny incydent przy trumnie królowej Elżbiety II. Padł jak rażony piorunem, transmisja przerwana [WIDEO]

kolejny indycent przy trumnie

Kolejny incydent przy trumnie królowej Elżbiety II. Tym razem wszystko miało miejsce w Westminster Hall w Pałacu Westminsterskim w Londynie. To właśnie tam wystawiona jest trumna z ciałem monarchini. Nieustannie pilnują jej żołnierze, którzy pełnią tam wartę honorową. Kamery znajdujące się w obiekcie zarejestrowały, jak jeden z nich padł niczym rażonym piorunem. Media podają, że chwilę później zakończono nadawanie transmisji. Materiały już teraz krążą po sieci. Co tak naprawdę się tam wydarzyło? Wideo zobaczycie w dalszej części tekstu.

Kolejny incydent przy trumnie królowej Elżbiety II. Żołnierz padł jak rażony piorunem, transmisję natychmiast przerwano

Śmierć królowej Elżbiety II nadal jest tematem numer jeden w brytyjskich oraz w wielu światowych mediach. Trumna z jej ciałem podróżuje przez Wielką Brytanię, a tysiące osób żegnają uwielbianą monarchinię. Niedawno doszło jednak do przykrego incydentu podczas konduktu z trumną królowej. Wszystko miało miejsce w Szkocji, a konkretniej w Edynburgu. Jeden ze zgromadzonych wśród tłumu zaczął krzyczeć w kierunku księcia Andrzeja. 22-latek został jednak błyskawicznie spacyfikowany przez obywateli, a chwilę później zajęła się nim policja. Wszystko nagrali świadkowie.

Teraz bardzo głośno jest natomiast o innym nagraniu – tym razem pochodzi ono z Westminster Hall w Pałacu Westminsterskim w Londynie. To właśnie tam aktualnie wystawiona jest trumna z ciałem królowej Elżbiety II, przy której wartę honorową pełnią żołnierze. W sieci można oglądać transmisję na żywo z czuwania w tymże miejscu. Właśnie podczas niej stało się coś niespodziewanego – mianowicie, jeden z żołnierzy nagle upadł na podłogę jak rażony piorunem. Wszystko można zobaczyć poniżej. Transmisję chwilę później przerwano:

ZOBACZ TAKŻE: Apokaliptyczne obrazki z Brazylii – to bardzo zły znak? Mieszkańcy przerażeni [WIDEO]

Mężczyzna już chwilę wcześniej miał problemy z równowagą. W końcu stracił przytomność. Co wiadomo o całym zajściu?

Jak widać na powyższym materiale, mężczyzna od kilku chwil toczył prawdziwą walkę o utrzymanie równowagi. Kilkukrotnie ją tracił, jednak uparcie wracał na swoje miejsce. W końcu jednak zupełnie stracił przytomność i upadł na posadzkę. Natychmiast udzielono mu pomocy. Jak czytamy w RMF24.pl – BBC oraz Sky News natychmiast przerwały transmisję na krótki czas. Wszystko działo się już po północy. Nie podaje się jednak, w jakim stanie jest teraz mężczyzna.

źródło: RMF24.pl, Twitter; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.