Olbrzymi wyciek gazu w Bałtyku. Były dwie silne eksplozje, są nagrania! [WIDEO]

nowe informacje o asteroidzie

Olbrzymi wyciek gazu w Bałtyku. Jak podają szwedzkie i duńskie stacje sejsmograficzne, w miejscu gdzie doszło do rozszczelnienia gazociągu odnotowano silne eksplozje. W sieci opublikowano zdjęcia morza, na którym widać znajdujące się na wodzie pęcherze oraz bąble. Wszystko ma średnicę nawet kilometra. Szwedzka telewizja SVT informuje, że potężne podwodne wybuchy odnotowano dokładnie przy miejscach wycieku gazu w Nord Stream 1 i Nord Stream 2. Więcej poniżej.

Olbrzymi wyciek gazu w Bałtyku. Były dwie silne eksplozje, w sieci pojawiają się nagrania i zdjęcie! [WIDEO, FOTO]

W sieci pojawia się coraz więcej informacji dotyczących niepokojącego odkrycia na Bałtyku. Jak się okazuje, doszło tam do olbrzymiego wycieku gazu. Już od początku wiele osób wątpiło w przypadkowość tego zajścia. Teraz szwedzkie i duńskie stacje sejsmograficzne rozwiewają wszelkie wątpliwości – w miejscu gdzie doszło do rozszczelnienia czy też uszkodzenia gazociągu, odnotowano silne eksplozje. Zdaniem szwedzkiej telewizji SVT potężne podwodne wybuchy były zlokalizowane dokładnie przy miejscach wycieku gazu w Nord Stream 1 i Nord Stream 2.

ZOBACZ TAKŻE: To było w papierze toaletowym w publicznej toalecie. Mężczyzna omal nie dostał zawału [FOTO]

„To nie jest mała dziura. To jest duża wyrwa […] Jesteśmy zaniepokojeni tym, co tam się dzieje pod powierzchnią”

Wiele wskazuje na to, że skala wydarzenia jest naprawdę bardzo duża i poważna. Kristoffer Böttzauw, dyrektor Duńskiej Agencji Energetycznej nie ma wątpliwości, z jak niebezpieczną sytuacją trzeba się teraz mierzyć. Jego wypowiedź cytuje RMF24.pl:

To nie jest mała dziura. To jest duża wyrwa […] Jesteśmy zaniepokojeni tym, co tam się dzieje pod powierzchnią.

Na chwilę obecną nie potwierdzono co doprowadziło do uszkodzeń gazociągów, jednak najbardziej prawdopodobna opcja to sabotaż. Mówił o tym między innymi premier Danii Mette Frederiksen. W telewizji TV2 rzekł:

Jeszcze za wcześnie na konkluzje, ale to jest niezwykła sytuacja. Przecieki są trzy, trudno sobie wyobrazić, aby mogło to być przypadkowe.

źródło: RMF24.pl, Twitter; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.