Instruktor rozjechał kursanta podczas nauki jazdy w Warszawie! [WIDEO]

instruktor rozjechał kursanta

Instruktor rozjechał kursanta podczas nauki jazdy w Warszawie! W sieci opublikowano jedyne w swoim rodzaju nagranie z nauki jazdy na motocyklu. Wszystko miało miejsce w stolicy naszego kraju przy ulicy Toruńskiej. W serwisie YouTube materiał dodał kanał „Bandyta z kamerką”. Internauci dali swój popis w komentarzach. Nikt nie spodziewał się, że instruktor może dopuścić do takiego utracenia koncentracji. Wszystko mogło skończyć się naprawdę źle. Wideo zobaczycie w dalszej części tekstu.

Instruktor rozjechał kursanta podczas nauki jazdy w Warszawie! Nagranie hitem w sieci [WIDEO]

Do bardzo nietypowej sytuacji doszło 26 września w Warszawie. Wszystko przy wyjeździe na ulicę Toruńską, która – jak czytamy w serwisie auto-swiat.pl – słynie z wiecznych korków i zatłoczenia. Jak się okazuje, całe zajście miało miejsce przy okazji kursu nauki jazdy na motocyklu. Takowe jazdy niemal zawsze wyglądają w ten sam sposób – kursant porusza się motocyklem, a tuż za nim podąża instruktor, który polecenia wydaje zdalnie i czuwa nad bezpieczeństwem przyszłego motocyklisty. Tym razem jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Materiał w serwisie YouTube opublikował kanał „Bandyta z kamerką”. Widać na nim, jak kursant podjeżdża do ruchliwego skrzyżowania. Tuż za nim podąża instruktor w białym pojeździe. W pewnym momencie motocykl niepewnie rusza, ale chwilę później się zatrzymuje. Najprawdopodobniej nie dostrzegł tego zasiadający za kierownicą pojazdu instruktor, który wjechał w poprzedzający go jednoślad. Motocykl runął na ziemię a prowadząca go osoba szczęśliwie uratowała się przed upadkiem. Wszystko można zobaczyć na poniższym nagraniu:

ZOBACZ TAKŻE: Olbrzymi wyciek gazu w Bałtyku. Były dwie silne eksplozje, są nagrania! [WIDEO]

Internauci dali popis w komentarzach. Nagranie robi furorę

Wideo w serwisie YouTube opublikowano 26 września tego roku i na ten moment obejrzano je już ponad 150 tysięcy razy. Pod filmem pojawiło się też sporo mocnych komentarzy. Kilka z nich prezentujemy poniżej:

Jeżeli tacy ludzie uczą innych, to gratuluję.

Dobry nauczyciel. Oby uczeń mistrza nie przerósł.

Nawet instruktor ma czasem chwilę słabości. Każdemu może się zdarzyć. Ważne że nic nikomu się nie stało, i że to tylko drobne puknięcie. Szerokości wszystkim.

źródło: auto-swiat.pl, YouTube; foto: YouTube – Bandyta z kamerką

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.