Ogromny wieloryb uratował pociąg metra przed upadkiem w przepaść! [WIDEO]

wieloryb uratował pociąg

Do niepokojącej sytuacji doszło w holenderskiej miejscowości znajdującej się obok Rotterdamu. Ogromny wieloryb będący instalacją artystyczną uratował pociąg metra, który przebił się przez barierki i o mało nie upadł w przepaść. Na ten moment nie wiadomo dlaczego pociąg nie zatrzymał się. Sprawę badają śledczy. 

Ogromny wieloryb uratował pociąg metra przed upadkiem w przepaść!

Niebezpieczna sytuacja miała miejsce w nocy 2 listopada w holenderskiej miejscowości Spijkenisse, znajdującej się obok Rotterdamu. Maszynista prowadzący pociąg metra z niewiadomych przyczyn przebił się przez barierki i o mały włos nie spadł z 10-metrowej estakady w przepaść. Przed upadkiem uchronił go ogromny posąg wieloryba, a dokładniej jego ogon. Maszyna zatrzymała się i zawisła na końcu instalacji artystycznej. Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku na razie nie są znane. Sprawą zajęli się śledczy. Jak informuje serwis rynek-kolejowy.pl, nikomu nic się nie stało. Warto dodać, że w metrze nie było żadnych pasażerów.

ZOBACZ TAKŻE: TADEUSZ RYDZYK WPADŁ W SZAŁ NA ANTENIE RADIA MARYJA. MOCNE SŁOWA W STRONĘ WIERNYCH!

Okazuje się, że akcja usunięcia maszyny z rzeźby jest trudniejsza niż się wydawało. Całą sprawę utrudnia fakt, że pociąg zawisł nad wodą. Nie wiadomo jak długo potrwa usunięcie metra i czy rzeźba nie zdąży się załamać.

źródło: nczas.com, twitter.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.