Tadeusz Rydzyk wpadł w szał na antenie Radia Maryja. Mocne słowa w stronę wiernych!

jak mieszka rydzyk

Tadeusz Rydzyk wpadł w szał na antenie Radia Maryja i nie trzeba było długo czekać, aż zabierze głos w sprawie protestów, które od 22 października niemal codziennie przemierzają ulice Polskich miast. Na antenie Radia Maryja przestrzegał swoich słuchaczy – „teraz są za aborcją, ale wnet za eutanazją.”

Manifestacje, które odbywają się w naszym kraju po wyroku Trybunału Konstytucyjnego, nie zwalniają tempa. W piątek, 30 października niemal 100 tysięcy ludzi wyszło na ulice naszej stolicy, aby wyrazić swoje niezadowolenie. Marsze, które odbywały się również w niedzielę, 1 listopada nie ominęły siedziby Radia Maryja w Toruniu. Niedługo później o. Tadeusz Rydzyk wpadł w furię, a swoje niezadowolenie w mocnych słowach wyraził na antenie swojego radia.

Przed siedzibą radia, którego dyrektorem jest o. Tadeusz Rydzyk, protestujący stawiali znicze i kwiaty. Nie brakowało również wulgarnych okrzyków pod adresem ojca dyrektora, jak i całego Episkopatu oraz PiS-u i Konfederacji. Najwidoczniej tego było już za wiele dla duchownego, który na antenie swojego radia odniósł się w ostrych słowach na temat manifestacji!

Tadeusz Rydzyk wpadł w szał na antenie Radia Maryja

Podczas audiencji pod tytułem „By odnowić oblicze ziemi” o. Tadeusz Rydzyk wpadł w szał. Jak zaznaczył, jest to ostatni dzwonek, aby powstrzymać swoje dzieci przed „dzikim zwierzem”:

Raz obudzony nie cofnie się przed niczym. Ten dziki zwierz może być w człowieku. Jeżeli człowiek nie wyrwie z korzeniami swoich wad, tego zła, a jeżeli opowie się za ”złym”, za szatanem to staje się jak dziki zwierz. W historii ludzie to przeżyli nie jeden raz – Tadeusz Rydzyk wpadł w furię, a jego słowa odbiły się szerokim echem w mediach.

Jednak to początkowe słowa duchownego odbiły się szerokim echem w mediach. Jak mogliśmy usłyszeć, protestujące osoby są manipulowane i sterowane przez media społecznościowe:

Zobaczcie państwo, co się dzieje. To jest dzwonek, dzwon alarmowy. Te niby manifestacje uliczne, są oczywiście manipulowane, są sterowane zwłaszcza przez tzw. media społecznościowe. Są też grupy anarchizujące w Polsce. Czy chcecie, żeby wasze dzieci w to weszły? Jak słyszę, czy widzę, jak w tych rozróbach biorą udział nastolatkowie ze szkół już nawet podstawowych, średnich, pytam: gdzie są wasze dzieci, gdzie wy jesteście rodzice, dziadkowie, babcie?

Odniósł się również do rodziców protestujących osób. Jak zaznaczył, manifestanci nie będą szanowali swoich rodziców, a starość szykuje się dla nich bardzo nieciekawie. Co więcej, dodał, że aborcja to tylko początek:

To dla was, dla rodziców starość szykuje się bardzo nieciekawie. Jeżeli tak są wychowywane dzieci, to one nie będą szanowały swoich rodziców. Teraz są za aborcją, ale wnet za eutanazją

Trzeba zaznaczyć, że Radio Maryja od lat głośno podkreśla, że jest za zaostrzeniem przepisów aborcyjnych, a nawet za całkowitym ich zakazem.

Zobaczcie również: Tadeusz Rydzyk o protestach: „Zobaczcie, jaka jest wolność w Polsce”!

Tadeusz Rydzyk wpadł w szał na antenie Radia Maryja: Źródło: YouTube, O2, Radio Zet