Ogromna wpadka rosyjskiego ministra – powiedział to do rannego żołnierza! [WIDEO]

Odwiedziny rosyjskiego żołnierza w szpitalu

W sieci zawrzało po publikacji nagrania z odwiedzin wiceministra obrony Rosji Junusa-Bek Jewkurowa w szpitalu. Polityk spotkał się w placówce z rannym żołnierzem, który w wyniku poniesionych obrażeń stracił nogę.

Sytuacja na Ukrainie

24 lutego w godzinach porannych rozpoczęła się zmasowana inwazja sił rosyjskich na naszych wschodnich sąsiadów. Od tamtego dnia na terenie Ukrainy toczą się liczne walki, a liczba ofiar rośnie z każdym dniem. Ponadto kilka dni temu ONZ poinformował, że od początku ataku Rosji na Ukrainę śmierć poniosło co najmniej 1035 cywilów.

„W związku z utrudnionym procesem weryfikacji zgonów i opóźnieniami w przekazywaniu informacji rzeczywista liczba ofiar jest prawdopodobnie dużo wyższa” – dodał Wysoki komisarz Narodów Zjednoczonych do spraw praw człowieka.

Na ten moment pod największym ostrzałem znajduje się Mariupol, który częściowo został już zajęty przez Rosjan. Jak poinformował mer Mariupola, celem Rosji jest zrównanie miasta z powierzchnią ziemi. Waleczni Ukraińcy robią wszystko, by odeprzeć ataki wroga.

ZOBACZ TAKŻE: W WINDZIE POWIESZONO PORTRET WŁADIMIRA PUTINA – TAK ZACHOWYWALI SIĘ WCHODZĄCY DO ŚRODKA LUDZIE [WIDEO]

Rosyjski ministra powiedział to do rannego żołnierza

W sieci pojawiło się nagranie, które wzbudziło skrajne emocje. Internauci z całego świata z trudem próbowali pojąć zaistniałe wydarzenia.

Wiceminister obrony Rosji Junus-Bek Jewkurow postanowił wybrać się do szpitala, by odwiedzić rannych żołnierzy i odznaczyć ich za zasługi dla kraju. Fragment nagradzania trafił do sieci, a sam minister ośmieszył się na oczach całego świata. Zwrócił się bowiem do rannego żołnierza, życząc mu szybkiego powrotu do zdrowia, a także, by „stanął na nogi”. Problem w tym, że kapral stracił na wojnie nogę.

„Wiceminister obrony Rosji Jewkurow, przyznając kapralowi nagrodę, który stracił nogę, życzył mu by „wyzdrowiał i stanął na nogi” – poinformował niezależny białoruski portal NEXTA.

 

źródło: NEXTA, o2.pl, twitter.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.