Rosja: portret Putina w windzie. Ukryta kamera nagrała reakcje ludzi [WIDEO]

rosja portret putina

Rosja: portret Putina w windzie! W sieci coraz bardziej popularne staje się nagranie, za którego realizacją stoi pewien rosyjski komik. Cały numer polegał na zawieszeniu w windzie wielkiego portretu Władimira Putina. Umieszczono tam również małą, ukrytą kamerkę, która nagrywała reakcje ludzi na zastany obraz. Te były często bardzo zaskakujące. Jak korzystający z windy reagowali na wielki portret Putina? Nagranie zobaczycie w dalszej części tekstu!

Rosja: portret Putina w windzie. Ukryta kamera nagrała reakcje ludzi na wielki obraz [WIDEO]

Przez haniebne wydarzenia z ostatnich tygodni – mowa rzecz jasna o inwazji na Ukrainę – Rosja oraz jej prezydent są na ustach całego świata. Szczególnie dużo uwagi przykuwa się głównie temu drugiemu. W sieci pojawiło się wiele spekulacji na temat stanu psychicznego Władimira Putina oraz ewentualnych innych poważnych chorób, które mogą mieć wpływ na jego zdawałoby się irracjonalne działania. Głos w tej sprawie zabrało wielu psychologów, którzy analizowali jego zachowania.

To jednak nie koniec. Od momentu rosyjskiej inwazji na Ukrainę, w sieci pojawiły się nagrania wystąpień Putina, które – zdaniem internautów – były manipulacją i fotomontażem. Obserwatorzy uważają, że Władimir Putin może się czegoś obawiać. Pojawiają się też doniesienia, jakoby jego dni na zajmowanym obecnie stanowisku były policzone. Jak natomiast na osobę Putina reaguje rosyjskie społeczeństwo?

Pokazuje to interesujący „eksperyment”, którzy przeprowadził pewien rosyjski komik. Mężczyzna w windzie umieścił ogromny portret Putina oraz ukrytą kamerę. Dzięki niej rejestrował reakcje zwyczajnych osób na wizerunek prezydenta. Efekty możecie zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: TO JUŻ OFICJALNE – KONIEC NOSZENIA MASECZEK, IZOLACJI ORAZ KWARANTANNY W POLSCE! WIADOMO OD KIEDY NOWE PRZEPISY WEJDĄ W ŻYCIE, MINISTER ZDROWIA ADAM NIEDZIELSKI POTWIERDZIŁ

Reakcje ludzi zrobiły furorę w sieci

Jak widać na powyższy materiale, reakcje ludzi na portret Władimira Putina w windzie mówią same za siebie. Warto jednak zwrócić uwagę, że materiał w sieci opublikowano w 2020 roku, a więc jeszcze przed inwazją Rosji na Ukrainę. Można zatem jedynie wyobrażać sobie to, jak reakcje wyglądałyby obecnie.

źródło: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.