Will Smith uderzył prowadzącego podczas gali Oscarów! Giga skandal [WIDEO]

will smith uderzył prowadzącego

Will Smith uderzył prowadzącego podczas gali Oscarów! Do gigantycznego skandalu doszło podczas oscarowej gali, która miała miejsce zeszłej nocy. Popularny aktor impulsywnie zareagował na żarto prowadzącego, który bezpośrednio dotyczył jego żony. Chris Rock nie spodziewał się takiego odbioru swoich słów. Wszyscy z wielkim zaskoczeniem obserwowali sceny, w których Will Smith wszedł na scenę i na oczach całego świata uderzył Rocka. Później padło kilka niecenzuralnych słów. To nie było reżyserowane. Nagrania prezentujące całe zajście zobaczycie w dalszej części tekstu.

Will Smith uderzył prowadzącego podczas gali Oscarów! Giga skandal na oczach całego świata [WIDEO]

Do niebywałych scen doszło podczas tegorocznej gali rozdania Oscarów! Widzowie na całym świecie zobaczyli bezprecedensową sytuacją. Mianowicie, po jednym z niewybrednych żartów prowadzącego, który bezpośrednio dotyczył żony Willa Smitha, doszło do skandalu. Rozsierdzonym tym faktem aktor ruszył na scenę i nie zważając na nic uderzył Chrisa Rocka. Ten był wyraźnie zaskoczony takim obrotem spraw. Później padło jeszcze kilka bardzo mocnych słów. Will Smith niewątpliwie stanął w obronie swojej żony. O co konkretnie poszło?

Jak się okazuje, Chris Rock zdecydował się na żartowanie z łysej głowy Jady Pinkett-Smith. Warto jednak nadmienić, że żona popularnego aktora cierpi na łysienie plackowate. Willa Smitha rozsierdziło nawiązanie Chrisa Rocka do filmu z 1997 roku, kiedy to Demi Moore występowała z głową ogoloną na łyso:

Jada, kocham cię. „G.I. Jane II”, nie mogę się doczekać, kiedy to zobaczę.

Właśnie po tych słowach aktor ruszył na scenę i wypłacił prowadzącemu soczysty cios prosto w twarz. Można to zobaczyć poniżej. Całą sytuację z tłumaczeniem dialogów udostępnił kanał portalu naTemat.pl w serwisie YouTube:

ZOBACZ TAKŻE: PRZERAŻAJĄCA HISTORIA DOMU JASNOWIDZA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO. WIZJONER ZDRADZIŁ MROCZNE SZCZEGÓŁY!

Will Smith przeprosił widzów, uczestników wydarzenia i Akademię

Ostatecznie Will Smith odebrał Oscara za za główną rolę męską w filmie „King Richard: Zwycięska rodzina”. Wtedy też przeprosił za swoje zachowanie widzów, uczestników wydarzenia oraz Akademię. W RMF24.pl czytamy jednak, że „nie wyraził skruchy” względem Chrisa Rocka.

źródło: RMF24.pl, YouTube – naTemat.pl, Twitter; foto: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.