Ogromna metamorfoza najbardziej owłosionej dziewczynki na świecie – zmieniła ją miłość!

metamorfoza najbardziej owłosionej dziewczynki

Ogromna metamorfoza najbardziej owłosionej dziewczyny na świecie! Supatra Sasuphan zdobyła popularność 10 lat temu, kiedy media nagłośniły jej historię. Co więcej, dziewczyna trafiła również do księgi rekordów Guinnessa, jako najbardziej owłosiona dziewczynka. Dziś ma 21 lat i wygląda zupełnie inaczej. Zobaczcie zdjęcia!

Supatra Sasuphan na liście rekordów Guinnessa

10 lat temu media usłyszały o mieszkance Tajlandii, która boryka się z tzw. „syndromem wilkołaka”, czyli hipertrichozą, nazywaną także zespołem Ambras. Ciało Supatry Sasuphan, łącznie z twarzą jest pokryte ogromną ilością włosów. Została okrzyknięta przez media „Wilczym Dzieckiem” i szybko zyskała sławę. Co więcej, została wpisana do księgi rekordów Guinnessa, jako najbardziej owłosiona dziewczynka na świecie.

Supatra Sasuphan przyszła na świat 5 sierpnia 1999 roku. Jej rodzice byli w ogromnym szoku, widząc dziecko z tak ogromną ilością włosów. Lekarze, do których trafiła dziewczynka byli zaskoczeni, tym bardziej, że Supatra ma naturalnie bardzo delikatną skórę. Co więcej, na przestrzeni kilkuset lat w Tajlandii odnotowano zaledwie 50 przypadków hipertrichozy. Warto dodać, że do tej pory nie wynaleziono skutecznego leku zwalczającego „symptom wilkołaka”.

ZOBACZ TAKŻE: KOBIECIE WSTRZYKNIĘTO W TWARZ SILIKON PRZEMYSŁOWY. HORROR 30-LATKI! POTRZEBNA POMOC! [ZDJĘCIA]

Ogromna metamorfoza najbardziej owłosionej dziewczyny na świecie

Supatra nie miała łatwego dzieciństwa. Wielokrotnie była ofiarą żartów i wyzwisk związanych z jej niecodziennym wyglądem. Mimo wszystko wciąż pałała optymizmem i serdecznością. Jak się okazuje, 21-latka wcale nie wygląda jak kiedyś! Regularnie usuwa włosy ze swojej twarzy i dba o swój wygląd. Ponadto poznała mężczyznę swojego życia, z którym wzięła ślub. Obecnie para prowadzi szczęśliwe życie na Bangkoku, a w sieci pojawiły się zdjęcia świeżo upieczonych małżonków.

metamorfoza najbardziej owłosionej dziewczynki

 

źródło: twitter.com, popularne.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.