Kobiecie wstrzyknięto w twarz silikon przemysłowy. Horror 30-latki, potrzebna pomoc! [ZDJĘCIA]

silikon przemysłowy

Ogromna tragedia 30-letniej mieszkanki Brazylii! Transseksualna Juju Oliveira postanowiła udać się do kliniki medycyny estetycznej, aby poprawić nieco kształt swojej twarzy. Postanowiła wymodelować m.in. kości policzkowe i podbródek. Niestety wybór lekarza okazał się ogromną pomyłką, ponieważ mężczyzna wstrzyknął w jej twarz aż 250 ml silikonu przemysłowego. Skutki zabiegu są przerażające. Kobieta prosi internautów o pomoc.

30-latce wstrzyknięto silikon przemysłowy

Juju Oliveira jest transseksualną kobietą. Zwraca ogromną uwagę na swój wygląd i chce wyglądać coraz piękniej i bardziej kobieco. W związku z tym postanowiła udać się do specjalisty, aby wymodelować swoje kości policzkowe, podbródek, nos oraz szczękę. Niestety 30-latka miała ogromnego pecha, ponieważ trafiła na oszusta. Mężczyzna wykonujący zabieg wstrzyknął jej w twarz silikon przemysłowy. Użył aż 250 ml produktu! Silna reakcja organizmu na silikon objawiła się opuchlizną oraz całkowitą deformacji twarzy.

 

ZOBACZ TAKŻE: WYTATUOWAŁA GAŁKI OCZNE I STRACIŁA WZROK. PROBLEMÓJ CORAZ WIĘCEJ – POTRZEBNA POMOC!

Juju Oliveira przed zabiegiem:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Juju Oliveira (@oliveirajuju358)

Juju Oliveira po zabiegu:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Juju Oliveira (@oliveirajuju358)

Załamana 30-latka postanowiła podzielić się swoją tragiczną historią w mediach społecznościowych, a ponadto poprosiła internautów o pomoc w leczeniu. Operacja, która pozwoliłaby chociaż w części usunąć skutki wstrzyknięcia silikonu przemysłowego to koszt około 6 tys. funtów, czyli ponad 30 tys. złotych. Niestety i zbiórka okazała się porażką, ponieważ kobiecie nie udało uzbierać odpowiedniej ilości pieniędzy. Otrzymała od internautów 20 tys. realów brazylijskich, czyli około 13,5 tys. zł. Juju nie powiedziała na co przeznaczyła zebrane do tej pory fundusze, jednak zapowiedziała, że postanowi zawalczyć o siebie i zorganizowała kolejną zbiórkę. Ponownie poprosiła internautów o pomoc tłumacząc, że nie ma już siły znosić wszystkich obelg i wyzwisk kierowanych pod jej adresem.

 

źródło: instagram.com, o2.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.