Ogłoszenie kolejnej walki Najmana już w sobotę? „Hit na który czeka cała Polska”

ogłoszenie kolejnej walki najmana

Ogłoszenie kolejnej walki Najmana już w sobotę? Jak zapowiadam sam El Testosteron – ta walka to może być „wielki hit na który myślę czeka cała Polska„. Wiadomo już natomiast, że pojedynek nie odbędzie się w federacji FAME MMA, która po niedawnym skandalem w walce z udziałem Najmana, postanowiła zerwać z nim współpracę. Sam zawodnik przyznał jednak, że bardzo szybko odezwały się do niego dwie największe federacje MMA w Polsce. Kibice zaczynają spekulować, o jakich organizacjach mowa. Poniżej cytujemy wypowiedź Marcina Najmana, w której mówi o kolejnej pożegnalnej walce.

Ogłoszenie kolejnej walki Najmana już w sobotę? „Wielki hit na który czeka cała Polska”

Dopiero co miejsce miała ostatnia w karierze Marcina Najmana, a już okazuje się, że popularny El Testosteron po raz kolejny wejdzie do ringu kończyć swoją przygodę ze sportem! Gwoli ścisłości: w ubiegły weekend Marcin Najman miał zakończyć karierę w walce z Don Kasjo na FAME MMA 8. Pochodzący z Częstochowy były pięściarz jednak wszystkich zszokował. Mimo, iż walka odbywała się na zasadach bokserskich – Najman najpierw obalił swojego rywala, a później potraktował go siarczystym kopnięciem.

Federacja FAME MMA błyskawicznie wydała komunikat, w którym oficjalnie zerwała wszelkie umowy z Marcinem Najmanem. Dodatkowo El Testosteron ma ponieść konsekwencje finansowe. Tymczasem okazuje się, że do Najmana zgłosiły się inne duże federacje, proponując mu walki – o czym poinformował sam zainteresowany. Były pięściarz przyznał, że nie chce kończyć kariery w taki sposób jak podczas starcia z Kasjuszem Życińskim. Do ringu wejdzie przynajmniej jeszcze jeden raz. Co więcej, według niego kolejna walka ma okazać się wielkim hitem na który czeka cała Polska.

ZOBACZ TAKŻE: MINISTER ZDROWIA ZAPOWIADA TRZECIĄ FALĘ EPIDEMII! KIEDY MA NADEJŚĆ?

Pożegnalna walka Marcina Najmana w jednej z dwóch największych polskich federacji?

Bardzo wymowną wypowiedź Marcina Najmana na temat jego kolejnej walki, która rzekomo już ostatecznie zakończy jego sportową przygodę, przytoczył portal mmarocks.pl. Jej fragmenty cytujemy poniżej:

Chciałbym wam powiedzieć, że już dziś jestem w bardzo zaawansowanych rozmowach na temat mojego pożegnalnego występu, pożegnalnej gali bo absolutnie nie w taki sposób będę się żegnał ze sportem. Nie w takich okolicznościach będę się żegnał ze sportem, zawsze na swoich zasadach wszystko robię i również na swoich zasadach takie zakończenie kariery odbędę.

Dalej Marcin Najman dodał:

Mówimy tutaj o dwóch wielkich polskich organizacjach z którymi teraz rozmawiam. By zachować pewną higienę negocjacji nie wymienię ani jednej i drugiej. Natomiast niewykluczone, że już w najbliższą sobotę będzie ogłoszona moja pożegnalna walka, wielki hit na który myślę czeka cała Polska, ale nie chcę wychodzić przed szereg bo jeszcze przed nami zostało kilka kwestii do ustalenia.

Kibice podejrzewają, że może chodzić o organizacje FEN lub FFF. Szczegóły dotyczące kolejnej już pożegnalnej walki Marcina Najmana, powinniśmy poznać na dniach.

źródło: mmarocks.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.