Obrzydliwe nagranie prosto z Biedronki – w pączkach buszowała mysz! [WIDEO]

Mysz w Biedronce

Do szokujących wydarzeń doszło w jednym ze sklepów sieci Biedronka. Klient będący świadkiem całego zajścia zdążył uchwycić moment, a filmem podzielił się z internautami. Nagranie, na którym widać jak w słodkim pieczywie buszowała mysz ten moment obejrzało już ponad 3 miliony osób.

Mysz w Biedronce

Wielkimi krokami zbliża się tłusty czwartek, który w tym roku wypada 24 lutego. Liczne sklepy rozpoczęły już kampanie reklamowe związane ze słodkim pieczywem, a w wielu punktach już dziś możemy kupić wiele słodkich przysmaków.

Biedronka jest jednym z wielu sklepów, które w swojej ofercie ma różnego rodzaju słodkie pieczywo. Gablotę z pączkami nagrał jeden z klientów, który oprócz łakoci znalazł tam również… mysz!

ZOBACZ TAKŻE: EKSPRESY DO KAWY W BIEDRONCE ZA DARMO – CO TRZEBA ZROBIĆ, BY JE OTRZYMAĆ?

Internauta, który w serwisie TikTok funkcjonuje pod nickiem Lukasz09122 opublikował na swoim profilu nagranie, o którym mówi cała Polska. Na ten moment film odtworzyło już ponad 3 miliony osób, a ich ilość stale rośnie.

„Taka nie za gruba ta myszka. Smacznych pączusi z biedry życzę” – napisał twórca nagrania.

Na filmie widać, że między pączkami z czekoladą i orzechami buszuje szara mysz. Warto zaznaczyć, że myszy to jedne z gryzoni, które często pojawiają się z sklepach i piekarniach, celem zdobycia pożywienia. Jest to jednak bardzo niebezpieczne, ponieważ gryzonie mogą przenosić dur brzuszny, włośnicę lub salmonellozę. Produkty, które miały styczność z gryzoniami powinny zostać usunięte, gabloty dokładnie umyte, a lokalu powinna zostać przeprowadzona deratyzacja. Lokal dodatkowo powinien zostać również sprawdzony przez sanepid.

Autor nagrania nie zdradził, w którym ze sklepów sieci Biedronka doszło do zdarzenia. Poinformował jednak obsługę o obecności myszy w gablocie.

Film możecie zobaczyć poniżej:

@lukasz09122 #biedronka#smacznego#myszka ♬ Dobry Wieczór Polska – DJ Degres

 

źródło: tiktok.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.