Ekspresy do kawy w Biedronce za darmo! To nie żart – jak to działa?

bieronka ceny

Ekspres do kawy w Biedronce za darmo! To nie żart – mega promocja wejdzie w życie już 19 lutego tego roku, a więc w sobotę. Jak to wszystko działa? Wyjaśnił to między inny portal instalki.pl. Jak się okazuje, w promocji udział wezmą dwa urządzenia – Delta Q QOOL Evolution i Delta Q Milk Evolution, czyli ekspresy do kawy o wartości 199 złotych oraz 299 złotych. Na czym dokładnie polega cała akcja? Poniżej znajdziecie wyjaśnienie.

Ekspresy do kawy w Biedronce za darmo! To nie żart – jak działa promocja?

Biedronka po raz kolejny szaleje z mega promocjami. Tym razem w zasadzie za darmo można otrzymać ekspres do kawy – i to w dwóch wariantach. O wszystkim pisze portal instalki.pl. Promocja obowiązywać będzie tylko w jeden dzień – 19 lutego (sobota) 2022 roku, a więc jutro. Na czym wszystko polega?

W promocji udział biorą dwa urządzenia – Delta Q QOOL Evolution i Delta Q Milk Evolution. Ten pierwszy warty jest 199 złotych. Drugi, czyli Delta Q Milk Evolution jest ulepszony w funkcję spieniania mleka i warty jest 299 złotych. Tę kwotę przy zakupie co prawda będzie trzeba uiścić przy kasie. Jeżeli jednak podczas zakupu skorzystamy z karty „Moja Biedronka”, kasjerzy wydadzą nam bony. W przypadku zakupu tańszego ekspresu do kawy, będzie to bon o wartości 100 złotych i 99 złotych. Jeśli zdecydujemy się na droższy ekspres, otrzymamy dwa bony o wartości 100 złotych i jeden o wartości 99 złotych. Otrzymane vouchery oczywiście wykorzystać będzie można jedynie w sklepach sieci Biedronka. Jest jednak jeszcze jeden ważny aspekt całej akcji promocyjnej.

ZOBACZ TAKŻE: FALA PRZEBIŁA SZYBY W PROMIE! RANNI PASAŻEROWIE I DRAMATYCZNE NAGRANIE. MATERIAŁ KRĄŻY PO SIECI – ZOBACZ GO! [WIDEO]

Wielka promocja w Biedronce. Kiedy należy wykorzystać voucher, który dostaniemy od kasjera?

Warto pamiętać, że otrzymane od kasjera vouchery trzeba wykorzystać w konkretnym terminie. O wszystkim pisze portal instalki.pl:

Biedronka informuje, że bony można wykorzystać od 21.02 do 5.03 2022 roku. W ramach jednych zakupów, czyli na jednym paragonie, będzie dało się zrealizować tylko jeden voucher. Nie można ich łączyć ze sobą – czytamy w instalki.pl

W ramach promocji, jedna osoba może nabyć maksymalnie dwa ekspresy do kawy.

źródło: Instalki.pl, YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.