Wykorzystali silny wiatr do stworzenia „pojazdu” – nagranie stało się hitem internetu! [WIDEO]

Wykorzystali silny wiatr

To nagranie w ekspresowym tempie stało się hitem w sieci. Na ten moment ma już ponad 3 miliony odsłon, co jest niezwykle imponującym wynikiem. Na filmie widać, jak trójka młodzieńców porusza się na deskorolkach, wykorzystując pakowane torby na zakupy oraz silny wiatr. Koniecznie zobaczcie!

Wykorzystali silny wiatr

Orkan Eunica nawiedził Europę kilka dni temu, a silny wiatr wyrządził masę szkód nie tylko w Polsce, ale również w Wielkiej Brytanii, Irlandii czy Holandii, skąd pochodzi poniższe nagranie.

Synoptycy ostrzegają przed silnymi wiatrami i zalecają, w miarę możliwości, o pozostanie w domu, dokładne zamknięcie okien i drzwi, a także usunięcie z ogrodów czy balkonów przedmiotów. Wiatr w centralnej Europie wiał w porywach do 150 km/h i wyrządził wiele szkód. Niektórzy postanowili go jednak wykorzystać do zapewnia rozrywki.

ZOBACZ TAKŻE: WYPEŁNILI OSTATNIĄ WOLĘ BABCI – WSYPALI PROCHY KOBIETY DO JEJ ULUBIONEGO WODNEGO OCZKA. TO, CO ZOBACZYLI PÓŹNIEJ MROZI KREW W ŻYŁACH! [WIDEO]

Trójka chłopców postanowiła wykorzystać wicher, by zapewnić sobie nieco rozrywki. Do zbudowania „pojazdu” potrzebowali jedynie dużej torby na zakupy oraz deskorolki.

Nagranie pochodzi z Holandii, a na Twitterze opublikowała je dziennikarka Charisa Chotoe. Kobieta wrzuciła na swój profil film, na którym trzy osoby poruszają się „pojazdem” wykonanym z deskorolki i torby na zakupy. Trzeba przyznać, że kreatywność ludzi nie zna granic, a poniższe nagranie wzbudziło masę pozytywnych reakcji.

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci doceniają pomysłowość autorów „pojazdów”. Z pewnością wielu z nich spróbuje tego sposobu.

„Fantastyczny pomysł”

„Jak coś wygląda głupio, ale działa, to nie jest głupie, a tak swoją drogą to musiała być fajna zabawa”

„Znaleźli sposób na wykorzystanie plastikowych toreb” – czytamy w komentarzach.

Co myślicie o takim spędzaniu wolnego czasu?

 

źródło: o2.pl, twitter.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.